Шановні мешканці міста!

21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи!

Це свято якнайкраще характеризує нашу націю, відданих їй військових та волонтерів, молодь, що вийшла на майдан, та усіх українців, адже Гідність і Свобода — це наша основна зброя, наш захист від ворога і наше відродження.
У цей день ми згадуємо доленосні події, що відбулися в Україні під час Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року та віддаємо  шану героям, які власним життям, своєю жертовністю довели щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. У часи важких випробувань ми продемонстрували світові спроможність відстояти принципи свободи та демократії. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

Сьогодні боротьба за незалежність України продовжується. Нам усім ще доведеться прикласти чимало зусиль, аби збудувати таку державу, про яку мріяли наші діди-прадіди. Лише від нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління українців.

 

Міський голова          Богдан Микульський