Шановні дубровичани, гості та друзі міста!

19 липня ми відзначаємо день пам'яті св. праведної діви Уліанії, княжни Гольшанської, покровительки нашого міста. Саме ця дата вважається днем народження Дубровиці.

Тож маємо гарну нагоду зібратися усією громадою, аби відзначити разом це чудове свято.

Усі досягнення, якими багата Дубровиця, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з вас, шановні дубровичани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  райцентру, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Щиро запрошуємо вас, у неділю 17 липня на святкові заходи з нагоди Дня міста.

Міський голова Богдан Микульський,