Шановні дубровичани та гості міста!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!
Це свято об’єднує усіх, кому дорога наша Дубровиця - її колорит, вулиці, сквери, парки і храми, її славне історичне минуле і трудове сьогодення. 
Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми єдина і велика сім’я, разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набути у всіх сферах комфортного, європейського вигляду. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто творив історію нашого міста, збагачував традиції, розбудовував та боронив його від ворога. 
Дякую кожному з вас, шановні дубровичани, за добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток нашого міста, покращення добробуту його жителів.
Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідної Дубровиці, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.
Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть у кожному домі та в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. Нехай Господь своєю щедрою рукою завжди благословляє наше місто, Ваші оселі та родини, дарує нам мир і спокій та порозуміння.
З днем народження, Дубровице!

З повагою, міський голова Б. Микульський