Відповідно до розпорядження міського голови від 14.04.2021 року № 78-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1-ї категорії юридичного відділу Дубровицької міської ради»,Дубровицька  міська рада,місце знаходження: 34100, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Воробинська, 16, тел.03658-2-02-31,  оголошується конкурс на заміщення  вакантних посад:

 

1. Спеціаліста 1-ї категорії юридичного відділу Дубровицької міської ради– одна штатна одиниця.

 

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр або спеціаліст, стаж роботи не менше двох років в органах державної влади або місцевого самоврядування, або стажем роботи за фахом не менше трьох років, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:заяву про участь у конкурсі (додається); заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також копію трудової книжки для підтвердження необхідного та належного стажу роботи; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”. (вид декларації: декларація «кандидата на посаду»).

Документом, що підтверджують знання української мови можуть бути зокрема: документ державного зразка про середню/вищу освіту, в якому є інформація про вивчення предмету (дисципліни), що підтверджують знання української мови або посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, видане до 25.10.2019.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які: визнані в установленому порядку недієздатними; мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування; у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам; позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін; в інших випадках, установлених законами.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділу.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом юридичного відділу Дубровицької міської ради.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення даного оголошення, а саме: до 17 год. 30 хв. 14 травня 2021 року включно, вул. Воробинська, 16 (головний спеціаліст юридичного відділу).

Дата проведення конкурсу: 17 травня 2021 року о 11.00 год. в приміщення Дубровицької міської ради за адресою: м.Дубровиця, вул Воробинська,16

Звертатися за адресою: м.Дубровиця, вул. Воробинська, 16. Довідки за телефоном: 03658-2-02-31.

Міський голова                                                               Богдан МИКУЛЬСЬКИЙ

 

Відповідно до рішення сесії Дубровицької  міської ради від 25.02.2021 року № 135 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Дубровицької Міської ради», відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради  оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади директора Крупівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубровицької міської ради, місце знаходження: 34143, Рівненська область, Дубровицький район, с. Крупове, вул. Шкільна, 8.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради.

Вимоги до претендентів:

керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років , організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу;

не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена,  має судимість за вчинення злочину, позбавлена права обіймати відповідну посаду, за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення, за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією,  підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

Усі бажаючі, які відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, можуть взяти участь у конкурсі подають такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення даного оголошення, а саме: до 12травня 2021 року включно, вул. Поштова, 11, Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради (інспектор з кадрів, Чернюк О.А.)

Дата проведення конкурсу: 10 червня 2021 року о 11.00год в приміщенні відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради, за адресою: м.Дубровиця, вул. Поштова,11.

 

Довідки за телефоном: 2-00-97.

 

 

Начальник відділу                                Ніна СТАСЮК

Оголошення про засідання конкурсної комісії конкурсу на посаду керівника закладу загальноосвітньої середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Дубровицької міської ради

 

Друге засідання конкурсної комісії конкурсу на посаду керівника закладу загальноосвітньої середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Дубровицької міської ради буде проведено 26 березня 2021 року о 11.00 в приміщенні Дубровицької міської ради за адресою: м. Дубровиця, вул. Воробинська ,4 .

На засідання запрошуються: члени конкурсної комісії, утворені розпорядженням міського голови Дубровицької міської ради від 12.03.2021 року №10 «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальноосвітньої середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Дубровицької міської ради» та учасники конкурсу, які претендують на посаду керівника закладу загальноосвітньої середньої освіти.

 

Довідки за телефоном: 2-00-97.

 

Керуючись Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Дубровицької міської ради, затвердженого рішенням Дубровицької міської ради від 25.02.2021 р. № 13 та рішенням конкурсної комісії (протокол від 18.03.2021 року №1), затвердженої розпорядженням міського голови Дубровицької міської ради від 12.03.2021 року №10 до участі в конкурсному відборі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти допущено:

1.Климчука Сергія Тимофійовича на посаду директора Берестівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенівДубровицької міської ради;

2.Гриневича Михайла Нестеровичана посаду директора Лютинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенівДубровицької міської ради;

3.Щур Ірину Леонідівну на посаду директора Кривицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівДубровицької міської ради;

4.Краєвську Ірину Павлівну на посаду директора Нивецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької міської ради.

Відповідно до розпорядження міського голови від 17.03.2021 року № 57-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Центру надання адміністративних послуг Дубровицької міської ради», Дубровицька  міська рада, місце знаходження: 34100, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Воробинська, 4, тел.03658-2-02-31,  оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади начальника Центру надання адміністративних послуг Дубровицької міської ради.

 

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (магістра), стаж роботи за фахом на державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років,вільне володіння  державною мовою, вміння роботи на комп’ютері.

 

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи: заяву про участь у конкурсі (додається); заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також копію трудової книжки для підтвердження необхідного та належного стажу роботи; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”. (вид декларації: декларація «кандидата на посаду»).

Документом, що підтверджують знання української мови можуть бути зокрема: документ державного зразка про середню/вищу освіту, в якому є інформація про вивчення предмету (дисципліни), що підтверджують знання української мови або посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, видане до 25.10.2019.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які: визнані в установленому порядку недієздатними; мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування; у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам; позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін; в інших випадках, установлених законами.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділу.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом юридичного відділу Дубровицької міської ради.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення даного оголошення, а саме: до 17 год. 30 хв. 16 квітня 2021 року включно, вул. Воробинська, 4 (головний спеціаліст юридичного відділу).

Дата проведення конкурсу: 19 квітня 2021 року о 11.00 год. в приміщення Дубровицької міської ради за адресою: м.Дубровиця, вул Воробинська,4

Звертатися за адресою: м.Дубровиця, вул. Воробинська, 4.Довідки за телефоном: 03658-2-02-31.

Міський голова                                                               Богдан МИКУЛЬСЬКИЙ

Переможцем конкурсу на заміщення  вакантної посади заступника начальника Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької  міської ради визнано Рабешко Олену Леонідівну