16 серпня 2021 року в залі засідань Дубровицької міської ради проведено друге, заключне засідання конкурсної комісії конкурсу на  посади   директорів Бережницького, Велюнського ім. О.Ярмоліча, Залузького та Сварицевицького опорних, Колківського, Орв’яницького, Трипутнянського закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Бережківської, Дубровицьких №1 та №2 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Великоозерянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад», Заслуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»  Дубровицької міської ради.

       До складу конкурсної комісії ввійшов представник управління Державної служби якості освіти у Рівненській області – начальник управління Святослав Сидорук; два представники виконавчого комітету Дубровицької міської ради – начальник юридичного відділу Оксана Драган та депутат Дубровицької міської ради, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ніна Стасюк; представник громадського об`єднання «Рада директорів навчальних закладів» – директор Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей – школа» Володимир Кушнір та представникДубровицької об’єднаної, територіальної організації профспілки працівників освіти і науки – голова Дубровицької об’єднаної, територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Віра Твердюк.

       Конкурсний відбір кандидатів здійснювався за результатами перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, визначення професійних компетентностей, презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

   

Переможцями конкурсу визнано:

       на посаду директора Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради – Скумін Мирославу Матвіївну;

       на посаду директора Бережницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради – Кедрук Галину Володимирівну;

       на посаду директора Великоозерянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької міської ради – Харкевич Марію Олександрівну;

       на посаду директора Велюнського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. О.Ярмоліча Дубровицької міської ради – Охмак Світлану Омелянівну;

       на посаду директора Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дубровицької міської ради – Клюйка Ігоря Васильовича;

       на посаду директора Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Дубровицької міської ради – Клюйко Валентину Миколаївну;

       на посаду директора Залузького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради – Годунко Галину Володимирівну;

        на посаду директора Колківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради – Ревука Руслана Романовича;

        на посаду директора Орв’яницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради – Буткевич Аллу Іванівну;

        на посаду директора Сварицевицького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради – Полюхович Олену Михайлівну;

        на посаду директора Трипутнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубровицької міської ради – Антончика Анатолія Івановича;

        на посаду директора Заслуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької міської ради – Рожка Станіслава Миколайовича.

 

        Вітаємо  всіх переможців, щиро бажаємо  конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо  вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на посаді хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Нехай у всіх починаннях Вас  супроводжує удача, розуміння та  підтримка колег та однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

 

Протокол №2 засідання конкурсної комісії