Графік прийому громадян з особистих питань  в КП «Будинкоуправління»

 

Столярець Сергій  Васильович    -    кожної пятниці з 10 до 13 години

керуючий

Інформація про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів

 

Повідомлення про намір здійснити коригування діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановленого рішенням виконавчого комітету Дубровицької міської ради від 21.02.2013р. №28

ПОВІДОМЛЕННЯ

ДОДАТКИ

 

КП "Будинкоуправління" доводить до відома споживачів про прийняте рішення від 12 липня 2017 року № 111 «Про встановлення тарифів на надання послуг з вивезення та захоронення  твердих побутових та великогабаритних відходів, що надаються комунальним підприємством «Будинкоуправління».

 

Керуючий КП "Будинкоуправління"                                       С. Столярець

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

КП "Будинкоуправління" доводить до відома споживачів, що в газеті "Дубровицький вісник" № 20(172-1153) від 19 травня 2017 року було оприлюднено повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових та великогабаритних відходів в місті Дубровиця, що надаються КП "Будинкоуправління".

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з дня публікації повідомлення в газеті за адресою: 34100, Рівненська обл., м.Дубровиця, вул.Комунальна, 11. тел.(03658) 2-06-35, (03658) 2-03-87

Керуючий КП "Будинкоуправління"                                       С. Столярець

Обгрунтування необхідності встановлення нових тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових та великогабаритних відходів в місті Дубровиця, що надаються КП "Будинкоуправління".

Розрахунок економічно обґрунтованих планових витрат

Порівняльна  таблиця до розрахунку вартості послуг

 

Шановні мешканці багатоквартирних будинків

Доводимо до Вашого відома інформацію щодо використання коштів, сплачених Вами за послугу  утримання будинку та прибудинкової території за 9 місяців 2016 року:

У разі недовикористання коштів по складових тарифу  дані кошти накопичуються для використання в наступні періоди.

Для отримання більш детальної інформації щодо використання коштів та виявлених неточностей по послугах з утримання будинку та прибудинкової території Ви можете звернутись в КП «Будинкоуправління»  за тел. 2-03-87.

 

 

 

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП «Будинкоуправління»

 

 

Відповідно до 90 КП «Будинкоуправління» пропонує на розгляд обґрунтування причин зміни тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій..

Підвищення тарифу має позитивно вплинути на фінансово-економічний стан підприємства, а також покращити якість послугг

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: 34100, Рівненська обл., м. Дубровиця, вул. Комунальна, 111, тел.: 2-06-35; 2-03-87.

 

Обґрунтування необхідності встановлення нових тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територійй

Відповідно до пункту 2 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  розраховується окремо за кожним будинком. На сьогоднішній  день по місту Дубровиця діє базовий тариф 0,99 грн за 1 м2 загальної площі,   що  в свою чергу не дає можливості всім мешканцям  отримати  в повному обсязі ті послуги в своєму будинку, за які вони безпосередньо сплачують.

З метою  удосконалення системи надання послуг, встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для кожного будинку окремо, забезпечення  технічних вимог до експлуатації будинку, підтримання несучої спроможності конструкцій та експлуатаційних характеристик внутрішньобудинкових мереж і систем необхідно  встановити економічно обгрунтовані тарифи на послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо  за кожним будинком.

 

Загальний розмір тарифу (з податком на додану вартість) для кожного конкретного будинку – додаток 1

Перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться в кожному конкретному будинку, та їх вартість – додатки 2-9

Періодичність та строки надання послуг – додатки 10, 10а

 

  ДОДАТКИ

Керуючий КП «Будинкоуправління»

 

КП "Будинкоуправління" подає на розгляд розрахунок планорвої собівартості та розміру планових тарифів послуги з вивезення твердих побутових та великогабаритних відходів споживачам послуги м.Дубровиця (2021)

Додатки з розрахунками

 

Комунальним підприємством «Будинкоуправління»  здійснено  розрахунок планового розміру собівартості послуг з вивезення  твердих побутових  відходів на території села Берестя  Дубровицької міської ради, Сарненського  району, Рівненської області.

 

КП "Будинкоуправління" ІНФОРМУЄ щодо публічного договору