Міськводоканал  комунальне підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади, що  надає послуги з водопостачання  та водовідведення  мешканцям  міста, установам, підприємствам та організаціям м. Дубровиця та знаходиться в управлінні Дубровицької міської ради.

             Комунальне підприємство «Міськводоканал», як правонаступник КП «Дубровицявода» створене відповідно до рішення Дубровицької міської ради № 492 від 23 травня 2008 року у відповідності до діючого законодавства України.

               Управління підприємством «Міськводоканал»  здійснює директор  Стовба Микола Степанович.

      Діяльність підприємства направлена на забезпечення населення, підприємств та організацій міста Дубровиця послугами з централізованого водопостачання і водовідведення та  обслуговує мережі водопостачання населених пунктів: с. Бережниця, с. Берестя, с. Орвяниця,  с. Соломіївка, с. Сварицевичі, с. Селець  Дубровицького  району.

            Загальна довжина водогонів, що обслуговуються, становить 72км, та каналізаційних мереж - 33,0 км. Водопровідні мережі міста, що перебувають на балансі у підприємства, простяглися більш як на 48 км.  Нині експлуатуються сталеві, чавунні, азбестоцементні, та поліетиленові труби широкого діапазону. За один рік по них проходить сила-силенна кубометрів життєдайної рідини.

           Міське комунальне підприємство підтримує безперебійну роботу системи водопостачання та водовідведення м. Дубровиця. Це складний комплекс гідротехнічних споруд водозабору, водопровідні та каналізаційні насосні станції і мережі,   які забезпечують повний цикл технологічного кругообігу води - безперебійне водопостачання мешканців та підприємств міста, відведення господарсько-побутових, виробничих стоків та їх очистку,піклуючись тим самим про здоров'я і благополуччя мешканців міста.

            Будівництво та введення в експлуатацію об’єктів, що стали основними в забезпеченні водою міста Дубровиця було здійснено в 1982-1983 роках Дубровицькою бавовнопрядильною фабрикою.

              Водопостачання міста здійснюється з трьох водозабірних майданчиків.

        Перший водозабірний майданчик розташований на південній околиці м. Дубровиця і включає свердловини №1, №2, №3, які забезпечують наповнення резервуара чистої води ємкістю 1000 куб. м.

            Вода сира (необроблена)  із свердловин  подається на майданчик водопідготовки де проходить обробку очищення та знезараження розчином гіпохлориду натрію. Насосна станція  ІІ-го підйому забезпечує надійну подачу води в систему водопровідних мереж, звідки вона  поступає споживачам. Якість води відповідає всім вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною", як за хімічними, так і за бактеріологічними показниками.

           Другий і третій водозабірні майданчики розташовані в центральній частині м. Дубровиця і включають свердловини №4, №5, які є резервними і здійснюють подачу води прямо в мережу. Експлуатуються при планових чи аварійно-відновлювальних роботах на водозабірній насосній станції ІІ-го підйому.

               Загальна чисельність населення, яка отримує послуги з водопостачання — 3573 тис. осіб та 161 юридична особа.

               Загальна чисельність населення, яка отримує послуги з водовідведення – 1540 осіб.

 

          Система водовідведення об’єднує чотири каналізаційні насосні станції (КНС-1, КНС-2, КНС-3, КНС-4), які перекачують стоки з каналізаційних мереж  міста по двох колекторах діаметром 500 мм  на головну каналізаційну насосну станцію (ГКНС), яка перекачує стоки на Очисні споруди.

        На Очисних спорудах здійснюється механічна і повна біологічна очистка стоків міста з використанням первинних відстійників, аеротенків, вторинних відстійників.

           Міські очисні каналізаційні споруди є своєрідними «нирками» міста і допомагають тримати в нормі екологічне благополуччя всього регіону, щоб він міг жити як єдиний, здоровий організм.

            Обслуговує системи водопостачання та водовідведення кваліфікований персонал. Всього на підприємстві за штатним розписом працює 56 працівників. Серед них інженерно-технічний персонал та робітники різних професій: машиністи насосних установок, оператори очисних споруд, слюсарі аварійно-відбудовних робіт, водії, контролери, електрики, екскаваторники та працівники інших професій.

          З метою покращення надання послуг з водопостачання та водовідведення, скорочення витрат на виробництво питної води, очистку стічних вод, зниження втрат енергоресурсів на підприємстві проводиться робота направлена на модернізацію виробництва, впровадження новітніх технологій з водопідготовки та очистки стічних вод, заходів з енергозбереження, впровадженню автоматизованих систем керування технологічними процессами.          

           Колектив КП «Міськводоканал»   робить все необхідне,  щоб питна вода - найважливіша умова життя людини, безперебійно надходила в кожен дім, в кожну квартиру, щоб мешканці міста отримували цілодобово якісні послуги з водопостачання та водовідведення.

            Ми дуже сподіваємося на їх раціональний підхід і вміння цінувати багатства природи, цивілізації, поважати працю один одного.

Сторінка КП «Міськводоканал»

Адреса:

34100, Рівненська обл., Дубровицький р-н, м. Дубровиця, вул. Комунальна, 7

Телефон:

+38 (03658) 2-19-15, 2-05-17

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Графік прийому громадян з особистих питань:

ДИРЕКТОР: Стовба Микола Степанович - понеділок та четвер з 10:00 до 12:00 години

 

КП «Міськводоканал» доводить до відома споживачів

В газеті «Дубровицький вісник» № 18/171/1152 від 05.05.2017 року було оприлюднено рішення виконавчого комітету  № 59 від 28.04.2017 року «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».

Інформуємо споживачів, що рішенням виконавчого комітету Дубровицької міської ради № 70 від 24.05.2017 року тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення вводяться в дію з 1 липня 2017року.

 

                                                       Директор КП «Міськводоканал»  М.Стовба

 

    

До уваги дубровичан:

нові правила отриманняпослуг з централізованого

водопостачання та водовідведення.

      Відповідно до закону України №2189 – VIII  «Про житлово- комунальні послуги» співвласники  багатоквартирних будинків, не залежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком,  до 1 травня 2020 року  зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцем  комунальних послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.                                                                  

Це можуть бути типові договори:

  • з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем або без такого),
  • договір з колективним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (ОСББ),
  • договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (уповноважена особа).
  • договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (приватний сектор),

Для того, щоб обрати модель договору та заключити його необхідно скликати загальні збори, на які повинні зібратися власники не менше 75 % житлових площ, і прийняти відповідне рішення. ОСББ має право також делегувати такі права своєму голові правління, і він тоді від імені мешканців матиме право укласти колективний договір. На загальних зборах можна також визначити людину з числа співвласників квартир і доручити укладення колективного договору їй.

У разі укладання індивідуального договору на постачання води, всі послуги -абонентське обслуговування, видачу всіх довідок, інформування управління соціального забезпечення щодо пільг і так далі,  прийом та адміністрування платежів, друк та доставку квитанцій на оплату водопостачання та водовідведення забезпечуватиме  КП «Міськводоканал».

У випадку, коли люди укладуть колективний договір, то всі вище перераховані послуги надаватиме уповноважена мешканцями багатоквартирного будинку особа.

Якщо споживачі не ухвалять рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем  послуги на централізоване водопостачання і водовідведення,   то між  КП «Міськводоканал»  та кожним співвласником  будинку буде укладено індивідуальний договір про надання  послуги з водопостачання та водовідведення.

При укладенні індивідуальної моделі договору в багатоквартирному будинку передбачається нарахування плати за абонентське обслуговування, яка включає відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги (індивідуальні договори), здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги. Розмір плати за абонентське обслуговування не буде перевищувати граничного розміру плати, який встановлюватиме Кабінет Міністрів України у розрахунку на одного абонента.

Плата КП «Міськводоканал» буде складатись з:

  • плати за послугу з централізованого водопостачання та водовідведення, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;
  • плати за абонентське обслуговування,(стаття1, пункту 11 Закону України «Про житлово-комунальніпослуги»)
  • плати за обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, які забезпечують надання такої послуги, що визначається договором між виконавцем та співвласниками.(Для будинків, що зняті з балансу КП «Будинкоуправління»).

 

В свою чергу у вартіст ьпослуг, що надаються підприємством за колективним договором про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення (з управителем, ОСББ,КП «Будинкоуправління, тощо), не включається плата за абонентське обслуговування та плата за обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку.

 «Ми повністю відкриті до співпраці, звертайтеся до  КП«Міськводоканал» і працівники комунального підприємства нададуть усю необхідну допомогу в питаннях заключення договору.

Адміністрація   КП  «Міськводоканал»

 

Протоколи дослідження питної води

Тарифи на послуги водопостачання та водовідведення

Керівник

Адреса розташування

Номер телефону

код (03658)

Тимошок Євген Олександрович

вул. Комунальна,7

Загальний 2-06-07

 

Керівник

Адреса розташування

Номер телефону

код (03658)

Голяка Лідія Романівна

вул. 1000-ліття Дубровиці, 2

Загальний 2-02-44

Графік прийому громадян з особистих питань в КП  «Міськводоканал»

 

Красько Володимир Миколайович - понеділок та четвер з 10 до 12 години

директор

Котяш Ярослав Федорович - вівторок та пятниця з 10 до 12 години

головний інженер

Шановні споживачі послуг централізованого водовідведення!

Щоб уникнути порушення роботи комунальної каналізації та очисних споруд у каналізаційну мережу забороняється скидати сміття, попіл,  грунт, ганчірки, вату, харчові і виробничі відходи. Також не допускається скидання промислових вод, якщо ступінь їхньої забрудненості не відповідає діючим санітарним правилам або  перевищує допустимі концентрації шкідливих речовин.

Скидання твердих відходів в каналізацію призводить до забиття і, як наслідок, до витоку стічних вод із колодязів. Звичайно, що це викликає справедливе обурення громадян, бо ж кому приємно споглядати  такі картини чи дихати випарами каналізації? На скільки ж неприємніше, (а часто буває ще й складно ), працівникам водоканалу витягувати із засмічених труб напівзігнилі відходи!

Тож давайте будемо поважати працю людей і за призначенням користуватися каналізацією та сміттєзбірниками.

 

Адміністрація КП «Міськводоканал».

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2016 РІК

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2015 РІК

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2014 РІК

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2013 РІК

Замовник: комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35708362

 

Предмет закупівлі

Код КЕКВ (Для бюджетних коштів)

Джерело фінансув

ання

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

1

2

3

4

5

6

7

Послуги з постача

ння електрое

нергії (код ДК 016-97 – 40.10.3)

1343

1310

 

Кошти місцевого бюджету

930 000 грн. (дев’ятсот тридцять тисяч гривень) з ПДВ

Закупівля в одного учасника

грудень 2012 року

Комітет з конкурсних торгів

 Примітка: Процедура закупівлі в одного учасника застосовується замовником увідповідності  з пп. 2 п. 2 ст. 39 Закону України „ Про здійснення державних закупівель ”у зв’язку звідсутністюконкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

 

Затверджений  протоколом Комітету з конкурсних торгів КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради від 05 грудня 2012 року № 7

 

Голова Комітету з конкурсних торгів

КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради                     В.М. Красько

 

Секретар Комітету з конкурсних торгів

КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради                     О.І. Туровська

 

Інформування населення про якість питної води.

        Дубровицькою райсанепідемстанцією проводився виробничий контроль безпечності та якості питної води комунального водогону м.Дубровиця, с.Бережниця, с.Орв’яниця, с.Берестя, с.Селець, с.Сварицевичі. Згідно отриманих результатів санітарно-мікробіологічних досліджень та протоколів дослідження в 2012 році вода питна відповідала вимогам ДСанПІН 2.2.4-171-10.

        Згідно вимог ДСанПІН 2.2.4-171-10 норматив по вмісту заліза загального ≤0,2 мг/дм3. У зв’язку з особливими природними умовами та технологією підготовки питної води, що не дозволяє довести якість питної води до жорсткішого нормативу, відповідно до ДСанПІН 2.2.4-171-10 норматив по вмісту заліза загального для КП «Міськводоканал» встановлюється на рівні ≤1 мг/дм3 до 1 січня 2020 року, що зазначено в Технологічному регламенті виробництва питної води КП «Міськводоканал», який отримав позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 28.11.2012р. №05.03.02-07/116926. Згідно даного нормативу вода питна відповідає вимогам Санітарних норм по вмісту заліза.

        КП «Міськводоканал» рекомендує встановлювати фільтри знезалізнення питної води та проводити періодичну заміну в місцях забору води для споживання.

Інформація про намір здійснити зміну тарифів на послуги

централізованого водопостачання та водовідведення.

 

         Комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради повідомляє, що у зв’язку зі зростанням витрат на виробництво та надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення виникла необхідність перегляду економічно обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.

 

         Діючі тарифи на послуги водопостачання були затверджені рішенням міської ради №353 від 14.03.2012 року:

 – для І групи споживачів (населення) – 5,00 грн. за 1 м3;

 – для ІІ групи споживачів (інші) – 7,50 грн. за 1 м3.

 

         Діючі тарифи на послуги водовідведення були затверджені:

 – для І групи споживачів (населення) – 8,00 грн. за 1 м3 – рішенням міської ради №61 від 11.03.2011 року;

 – для ІІ групи споживачів (інші) – 19,00 грн. за 1 м3 – рішенням міської ради №900 від 18.03.2010 року.

 

         Відповідно до розрахунків економічно обґрунтованих витрат тариф на послуги становить:

 – централізоване водопостачання – 7,79 грн. за 1 м3;

 – централізоване водовідведення – 17,69 грн. за 1 м3.

 

            Усі розрахунки економічно обгрунтованих витрат на виробництво передані до міської ради для розгляду, встановлення та затвердження тарифу споживачам І та ІІ групи.

 

            Пропозиції і зауваження приймаються протягом 14 календарних днів до 17.10.2014 року за адресою: КП «Міськводоканал», м. Дубровиця, вул. Комунальна, буд. 7; тел.: 2-19-15.

 

 

РОЗРАХУНОК

повної собівартості та середньозваженого тарифу

на централізоване водопостачання та водовідведення

КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради

 без ПДВ

 

№ з/п

 

Показник

 

Водопостачання

 

 

Водовідведення

 

Передбачено діючим тарифом

Плановий період 2014 - 2015 рік

Передбачено діючим тарифом

Плановий період 2014 - 2015 рік

 

 

 

 

 усього,

тис.грн.

  грн./ 

  куб.м

 усього,

тис.грн.

  грн. 

  куб.м

 усього,

тис.грн.

  грн./ 

  куб.м

 усього,

тис.грн.

  грн./ 

  куб.м

А

Б

5

6

7

8

5

6

7

8

1

Виробнича собівартість, усього, у тому числі:

737,5

3,841

1262

6,72

928,6

13,74

1183,2

14,59

1.1

прямі матеріальні витрати, у тому числі:

381,4

1,986

623,9

3,33

131,9

1,95

215,5

2,66

1.1.1

покупна вода

-

-

-

-

-

-

-

-

1.1.2

покупна вода у природному стані

-

-

-

-

-

-

-

-

1.1.3

електроенергія

326,4

1,7

504,3

2,69

115,5

1,71

187,3

2,31

1.1.4

інші прямі матеріальні витрати

55,0

0,286

119,6

0,64

16,4

0,24

28,2

0,35

1.2

прямі витрати на оплату праці

171,5

0,893

244,5

1,30

416,9

6,17

507,6

6,26

1.3

інші прямі витрати, у тому числі:

59,7

0,311

92,6

0,49

157,5

2,32

177,9

2,19

1.3.1

єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працівників

59,7

0,311

92,6

0,49

157,5

2,32

177,9

2,19

1.3.2

амортизація виробничих основних засобів та нематеріальних активів, безпосередньо пов'язаних з наданням послуги

-

-

-

-

-

-

-

-

1.3.3

інші прямі витрати

-

-

-

-

-

-

-

-

1.4

загальновиробничі витрати

124,9

0,65

301,0

1,60

222,3

3,29

282,2

3,48

2

Адміністративні витрати

57,5

0,299

130,2

0,69

37,0

0,55

122,1

1,51

3

Витрати на збут

9,5

0,05

-

-

-

-

-

-

4

Інші операційні витрати

-

-

-

-

-

-

-

-

5

Фінансові витрати

-

-

-

-

-

-

-

-

6

Усього витрат повної собівартості

804,5

4,19

1392,2

7,42

965,6

14,284

1305,3

16,09

7

Планований прибуток

40,3

0,4

69,6

0,37

- 407,7

- 6,03

65,3

0,80

7.1

податок на прибуток

7,7

0,04

10,4

0,05

-

-

9,8

0,12

7.2

чистий прибуток, у тому числі:

32,6

0,17

59,2

0,32

-

-

55,5

0,68

7.2.1

дивіденди

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.2

резервний фонд (капітал)

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.3

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.4

інше використання прибутку

32,6

0,17

59,2

0,32

-

-

-

-

8

Вартість водопостачання споживачам за відповідними тарифами

844,8

4,40

1461,8

7,79

557,9

8,25

1370,6

17,69

9

Обсяг водопостачання споживачам, усього, у т. ч. на потреби (тис.куб.м):

192

х

187,7

х

67,6

х

81,1

х

9.1

населення

171

х

162,7

х

58,6

х

64,9

х

9.2

бюджетних установ

9,7

х

11,98

х

4,6

х

7,9

х

9.3

інших споживачів

11,3

х

13

х

6,2

х

8,3

х

9.4

інших водопровідно-каналізаційних господарств

-

х

-

х

-

х

-

х

10

Середньозважений тариф

х

4,40

х

7,79

х

8,25

х

17,69

 

Адміністрація КП «Міськводоканал»