Міськводоканал  комунальне підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади, що  надає послуги з водопостачання  та водовідведення  мешканцям  міста, установам, підприємствам та організаціям м. Дубровиця та знаходиться в управлінні Дубровицької міської ради.

             Комунальне підприємство «Міськводоканал», як правонаступник КП «Дубровицявода» створене відповідно до рішення Дубровицької міської ради № 492 від 23 травня 2008 року у відповідності до діючого законодавства України.

               Управління підприємством «Міськводоканал»  здійснює директор  Стовба Микола Степанович.

      Діяльність підприємства направлена на забезпечення населення, підприємств та організацій міста Дубровиця послугами з централізованого водопостачання і водовідведення та  обслуговує мережі водопостачання населених пунктів: с. Бережниця, с. Берестя, с. Орвяниця,  с. Соломіївка, с. Сварицевичі, с. Селець  Дубровицького  району.

            Загальна довжина водогонів, що обслуговуються, становить 72км, та каналізаційних мереж - 33,0 км. Водопровідні мережі міста, що перебувають на балансі у підприємства, простяглися більш як на 48 км.  Нині експлуатуються сталеві, чавунні, азбестоцементні, та поліетиленові труби широкого діапазону. За один рік по них проходить сила-силенна кубометрів життєдайної рідини.

           Міське комунальне підприємство підтримує безперебійну роботу системи водопостачання та водовідведення м. Дубровиця. Це складний комплекс гідротехнічних споруд водозабору, водопровідні та каналізаційні насосні станції і мережі,   які забезпечують повний цикл технологічного кругообігу води - безперебійне водопостачання мешканців та підприємств міста, відведення господарсько-побутових, виробничих стоків та їх очистку,піклуючись тим самим про здоров'я і благополуччя мешканців міста.

            Будівництво та введення в експлуатацію об’єктів, що стали основними в забезпеченні водою міста Дубровиця було здійснено в 1982-1983 роках Дубровицькою бавовнопрядильною фабрикою.

              Водопостачання міста здійснюється з трьох водозабірних майданчиків.

        Перший водозабірний майданчик розташований на південній околиці м. Дубровиця і включає свердловини №1, №2, №3, які забезпечують наповнення резервуара чистої води ємкістю 1000 куб. м.

            Вода сира (необроблена)  із свердловин  подається на майданчик водопідготовки де проходить обробку очищення та знезараження розчином гіпохлориду натрію. Насосна станція  ІІ-го підйому забезпечує надійну подачу води в систему водопровідних мереж, звідки вона  поступає споживачам. Якість води відповідає всім вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною", як за хімічними, так і за бактеріологічними показниками.

           Другий і третій водозабірні майданчики розташовані в центральній частині м. Дубровиця і включають свердловини №4, №5, які є резервними і здійснюють подачу води прямо в мережу. Експлуатуються при планових чи аварійно-відновлювальних роботах на водозабірній насосній станції ІІ-го підйому.

               Загальна чисельність населення, яка отримує послуги з водопостачання — 3573 тис. осіб та 161 юридична особа.

               Загальна чисельність населення, яка отримує послуги з водовідведення – 1540 осіб.

 

          Система водовідведення об’єднує чотири каналізаційні насосні станції (КНС-1, КНС-2, КНС-3, КНС-4), які перекачують стоки з каналізаційних мереж  міста по двох колекторах діаметром 500 мм  на головну каналізаційну насосну станцію (ГКНС), яка перекачує стоки на Очисні споруди.

        На Очисних спорудах здійснюється механічна і повна біологічна очистка стоків міста з використанням первинних відстійників, аеротенків, вторинних відстійників.

           Міські очисні каналізаційні споруди є своєрідними «нирками» міста і допомагають тримати в нормі екологічне благополуччя всього регіону, щоб він міг жити як єдиний, здоровий організм.

            Обслуговує системи водопостачання та водовідведення кваліфікований персонал. Всього на підприємстві за штатним розписом працює 56 працівників. Серед них інженерно-технічний персонал та робітники різних професій: машиністи насосних установок, оператори очисних споруд, слюсарі аварійно-відбудовних робіт, водії, контролери, електрики, екскаваторники та працівники інших професій.

          З метою покращення надання послуг з водопостачання та водовідведення, скорочення витрат на виробництво питної води, очистку стічних вод, зниження втрат енергоресурсів на підприємстві проводиться робота направлена на модернізацію виробництва, впровадження новітніх технологій з водопідготовки та очистки стічних вод, заходів з енергозбереження, впровадженню автоматизованих систем керування технологічними процессами.          

           Колектив КП «Міськводоканал»   робить все необхідне,  щоб питна вода - найважливіша умова життя людини, безперебійно надходила в кожен дім, в кожну квартиру, щоб мешканці міста отримували цілодобово якісні послуги з водопостачання та водовідведення.

            Ми дуже сподіваємося на їх раціональний підхід і вміння цінувати багатства природи, цивілізації, поважати працю один одного.

Сторінка КП «Міськводоканал»

Адреса:

34100, Рівненська обл., Дубровицький р-н, м. Дубровиця, вул. Комунальна, 7

Телефон:

+38 (03658) 2-19-15, 2-05-17

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Графік прийому громадян з особистих питань:

ДИРЕКТОР: Стовба Микола Степанович - понеділок та четвер з 10:00 до 12:00 години

 

КП «Міськводоканал» доводить до відома споживачів

В газеті «Дубровицький вісник» № 18/171/1152 від 05.05.2017 року було оприлюднено рішення виконавчого комітету  № 59 від 28.04.2017 року «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».

Інформуємо споживачів, що рішенням виконавчого комітету Дубровицької міської ради № 70 від 24.05.2017 року тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення вводяться в дію з 1 липня 2017року.

 

                                                       Директор КП «Міськводоканал»  М.Стовба

 

    

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р ІШЕННЯ

 

від  28 квітня 2017 року                                                                               № 59

 

Про встановлення тарифів на послуги

з централізованого водопостачання

та водовідведення

 

Відповідно до підпункту 2  пункту „а” статті 28  Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні», Закону України « Про житлово – комунальні послуги», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання  та водовідведення затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), розглянувши заяву  КП «Міськводоканал» щодо необхідності перегляду діючих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються вказаним підприємством, розрахунок повної собівартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, розрахунки середньозважених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, пояснювальну записку до розрахунку тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, які надає КП «Міськводоканал», зважаючи на те, що відбулися зміни у складі витрат підприємства, які враховані у розрахунок планового розміру тарифів на вищезазначені послуги, а саме: відбулося зростання мінімальної заробітної плати (прожиткового мінімуму), змінився розмір єдиного соціального внеску, збільшилась вартість матеріальних ресурсів, враховуючи численні пропозиції громадян, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Встановити та ввести в дію з 01 травня 2017 року тарифи на послуги, з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством  КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради в наступних розмірах:

 - централізоване  водопостачання для населення за 1 м. куб. з ПДВ  -12,00 грн.;

- централізоване водопостачання для бюджетних установ  за 1 м. куб. з ПДВ-  

   22,00 грн.;

- централізоване водопостачання для інших споживачів  за 1 м. куб. з ПДВ –

  24,00 грн.;

- централізоване водовідведення для населення за 1 м. куб. з ПДВ – 19,50 грн.;

- централізоване водовідведення для бюджетних установ за 1 м. куб. з ПДВ –

  40,00 грн.;

- централізоване водовідведення для інших споживачів  за 1 м. куб. з ПДВ –  

  42,00 грн.

         2. Директору КП «Міськводоканал» (Стовба М.С.) до 01 вересня 2017року:

- виконати заходи з енергозбереженню, які визначені енергоаудитом підприємства;

- організувати окремий облік доходів і витрат по водопостачанню в розрізі населених пунктів;

- оптимізувати структуру і штатний розпис підприємства.

3. Визнати таким, що втратило чинність з 01.05.2017р.  рішення виконавчого  комітету міської ради від 11.02.2015р. № 187 «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення».

4. Директору КП «Міськводоканал» (Стовба М.С.) забезпечити оприлюднення даного рішення в газеті   «Дубровицький вісник», начальнику організаційно-правового відділу (Столярець М.М.) оприлюднити рішення на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет.

5. Рішення набирає чинності з 01 травня 2017 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Яременко Ю.А.) та директора КП «Міськводоканал» (Стовба М.С.).

 

 

Міський голова                                                                  Б.Микульський

 

 

                                                            

                    

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р ІШЕННЯ

 

 

від 24 травня 2017 року                                                                           №  70

 

 

Про внесення змін до рішення від 28.04.2017р. № 59

«Про встановлення тарифів на послуги

з централізованого водопостачання та водовідведення»

 

         Керуючись ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування», ч.6 ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальне господарство», у зв’язку з приведенням рішення до норм чинного законодавства, виконком Дубровицької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до п. 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 28 квітня 2017 року № 59:

- слова «з 01 травня 2017 року» замінити на «з 01 липня 2017 року».

2. Внести зміни до п. 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 28 квітня 2017 року № 59:

- цифри «з 01.05.2017 р.» замінити на «з 01.07 2017 р.».

3.  Внести зміни до п. 5 рішення виконавчого комітету міської ради від 28 квітня 2017 року № 59, виклавши в такій редакції:

- «Рішення набуває чинності та вступає в дію з 01 липня 2017 року».

3. Директору КП «Міськводоканал» (Стовба М.С.) довести до споживачів про зміни шляхом оприлюднення в газеті   «Дубровицький вісник», начальнику організаційно-правового відділу (Столярець М.М.) оприлюднити рішення на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Яременко Ю.А.).

 

Заступник міського голови   з питань

 

 діяльності виконавчих органів ради                                            Ю.Яременко 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

 ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390, комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради Рівненської області інформує про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради повідомляє, що у зв’язку зі зростанням витрат з надання послуг на централізоване водопостачання та водовідведення виникла необхідність перегляду економічно обґрунтованих тарифів на ці послуги.

 

            Діючі тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення були затверджені рішенням виконавчого комітету міської ради № 187 від 11 лютого 2015 року.

Централізоване водопостачання:

  • для Ι групи споживачів (населення) – 7,00 грн. за 1м3 (в т.ч. ПДВ – 1,17 грн.);

·         для ΙΙ групи споживачів (інші) – 13,42 грн. за 1м3 (в т.ч. ПДВ – 2,24 грн.).

Централізоване водовідведення:           

  • для Ι групи споживачів (населення) – 10,00 грн. за 1м3 (в т.ч. ПДВ – 1,67 грн.);

·         для ΙΙ групи споживачів (інші) – 25,00 грн. за 1м3 ( в т.ч. ПДВ – 4,17 грн.).

            Відповідно  до розрахунків економічно обґрунтованих витрат середньозважений тариф на послуги становить:

  • централізоване водопостачання – 12,82 грн. за 1м3 (без ПДВ);

·         централізоване водовідведення –  23,05 грн. за 1м3 (без ПДВ).

           Усі розрахунки економічно обґрунтованих витрат на послуги передані до міської ради для розгляду, встановлення та затвердження тарифу споживачам Ι та ΙΙ групи.

            Пропозиції і зауваження приймаються  на протязі 17 календарних днів, до 09.04.2017р.  за адресою: КП «Міськводоканал», м. Дубровиця, вул. Комунальна, буд. 7, тел. 2-19-15.

 

Розрахунок

                                    повної собівартості та середньозваженого тарифу

 на централізоване водопостачання та водовідведення  

 КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради (без ПДВ)

 

№ з/п

Показник

Водопостачання

Водовідведення

передбачено діючим тарифом

плановий період 2017- 2018рік

передбачено діючим тарифом

плановий період 2017- 2018рік

усього, тис. грн.

грн./м³

усього, тис. грн.

грн./м³

усього, тис. грн.

грн./м³

усього, тис. грн.

грн./м³

 1

2

3

 4

5

6

7

 8

9

10

1

Виробнича  собівартість, усього, у тому числі:

1262,00

6,72

 2465,9

10,75

1207,06

14,89

2106,9

19,31

1.1

Прямі матеріальні витрати, у тому числі:

632,6

3,37

1010,7

4,4

292,9

3,61

595,0

5,45

1.1.1.

Покупна вода

-

-

-

-

-

-

-

-

1.1.2.

Покупна вода у природному стані

-

-

-

-

-

-

-

-

1.1.3.

Електроенергія

504,3

2,69

782,90

3,41

182,8

2,25

371,1

3,4

1.1.4.

Інші прямі матеріальні витрати

128,3

0,68

 227,80

0,99

110,1

1,36

 223,9

2,05

1.2.

Прямі витрати на оплату праці

244,50

1,30

636,80

2,78

528,6

6,52

926,9

8,50

1.3.

Інші прямі матеріальні витрати, у тому числі:

171,3

0,91

355,8

1,55

185,8

2,29

185,9

1,7

1.3.1.

Єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування працівників

92,60

0,49

140,1

0,61

185,8

2,29

185,9

1,7

1.3.2.

Амортизація виробничих основних засобів та нематеріальних активів, безпосередньо повязаних з наданням послуги

-

-

-

-

-

-

-

-

1.3.3.

Інші прямі витрати

78,7

0,42

215,7

0,94

-

-

-

-

1.4.

Загальновиробничі витрати

213,6

1,14

462,6

2,02

200,3

2,47

 399,1

3,66

2

Админістративні витрати

130,20

0,69

 334,1

1,46

122,1

1,51

288,2

2,64

3.

Витрати на збут

-

-

-

-

-

-

-

-

4.

Інші операційні витрати

-

-

-

-

-

-

-

-

5.

Фінансові витраати

-

-

-

-

-

-

-

-

6.

Усього витрат повної собівартості

1392,20

7,42

2800,0

12,21

1329,7

16,40

2395,1

21,95

7.

Плановий прибуток

69,60

0,37

140,0

0,61

66,5

0,82

119,75

1,1

7.1.

Податок на прибуток

10,40

0,05

25,2

0,11

10,0

0,12

21,55

0,20

7.2.

Чистий прибуток, у тому числі:

59,20

0,32

114,8

0,50

56,5

0,70

98,2

0,90

7.2.1.

Дивіденди

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.2.

Резервний фонд (капітал)

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.3.

На розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.4.

Інше використання прибутку

-

-

-

-

-

-

-

-

8

Вартість водопостачання споживачам за відповідними тарифами

1461,80

7,79

2940,0

12,82

1396,2

17,22

2514,8

23,05

9.

Обсяг водопостачання споживачам, усього, у т.ч. на потреби (тис.куб.м):

187,70

х

 229,4

х

81,10

х

109,1

  х

9.1.

Населення

162,70

х

 202,1

х

64,90

х

 92,6

х

9.2.

Бюджетних установ

11,98

х

 13,2

х

7,90

х

 8,5

х

9.3.

Інших споживачів

13,00

х

 14,1

х

8,30

х

 8,0

х

9.4.

Інших водопровідно-каналізаційних господарств

-

х

 -

х

-

х

 

х

10

Середньозважений тариф

х

7,79

 х

12,82

х

17,22

 

23,05

 

Адміністрація КП «Міськводоканал».

 

Керівник

Адреса розташування

Номер телефону

код (03658)

Тимошок Євген Олександрович

вул. Комунальна,7

Загальний 2-06-07

 

Керівник

Адреса розташування

Номер телефону

код (03658)

Голяка Лідія Романівна

вул. 1000-ліття Дубровиці, 2

Загальний 2-02-44

Графік прийому громадян з особистих питань в КП  «Міськводоканал»

 

Красько Володимир Миколайович - понеділок та четвер з 10 до 12 години

директор

Котяш Ярослав Федорович - вівторок та пятниця з 10 до 12 години

головний інженер

Шановні споживачі послуг централізованого водовідведення!

Щоб уникнути порушення роботи комунальної каналізації та очисних споруд у каналізаційну мережу забороняється скидати сміття, попіл,  грунт, ганчірки, вату, харчові і виробничі відходи. Також не допускається скидання промислових вод, якщо ступінь їхньої забрудненості не відповідає діючим санітарним правилам або  перевищує допустимі концентрації шкідливих речовин.

Скидання твердих відходів в каналізацію призводить до забиття і, як наслідок, до витоку стічних вод із колодязів. Звичайно, що це викликає справедливе обурення громадян, бо ж кому приємно споглядати  такі картини чи дихати випарами каналізації? На скільки ж неприємніше, (а часто буває ще й складно ), працівникам водоканалу витягувати із засмічених труб напівзігнилі відходи!

Тож давайте будемо поважати працю людей і за призначенням користуватися каналізацією та сміттєзбірниками.

 

Адміністрація КП «Міськводоканал».

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2016 РІК

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2015 РІК

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2014 РІК

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2013 РІК

Замовник: комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35708362

 

Предмет закупівлі

Код КЕКВ (Для бюджетних коштів)

Джерело фінансув

ання

Очікувана вартість предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації)

1

2

3

4

5

6

7

Послуги з постача

ння електрое

нергії (код ДК 016-97 – 40.10.3)

1343

1310

 

Кошти місцевого бюджету

930 000 грн. (дев’ятсот тридцять тисяч гривень) з ПДВ

Закупівля в одного учасника

грудень 2012 року

Комітет з конкурсних торгів

 Примітка: Процедура закупівлі в одного учасника застосовується замовником увідповідності  з пп. 2 п. 2 ст. 39 Закону України „ Про здійснення державних закупівель ”у зв’язку звідсутністюконкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

 

Затверджений  протоколом Комітету з конкурсних торгів КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради від 05 грудня 2012 року № 7

 

Голова Комітету з конкурсних торгів

КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради                     В.М. Красько

 

Секретар Комітету з конкурсних торгів

КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради                     О.І. Туровська

 

Інформування населення про якість питної води.

        Дубровицькою райсанепідемстанцією проводився виробничий контроль безпечності та якості питної води комунального водогону м.Дубровиця, с.Бережниця, с.Орв’яниця, с.Берестя, с.Селець, с.Сварицевичі. Згідно отриманих результатів санітарно-мікробіологічних досліджень та протоколів дослідження в 2012 році вода питна відповідала вимогам ДСанПІН 2.2.4-171-10.

        Згідно вимог ДСанПІН 2.2.4-171-10 норматив по вмісту заліза загального ≤0,2 мг/дм3. У зв’язку з особливими природними умовами та технологією підготовки питної води, що не дозволяє довести якість питної води до жорсткішого нормативу, відповідно до ДСанПІН 2.2.4-171-10 норматив по вмісту заліза загального для КП «Міськводоканал» встановлюється на рівні ≤1 мг/дм3 до 1 січня 2020 року, що зазначено в Технологічному регламенті виробництва питної води КП «Міськводоканал», який отримав позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 28.11.2012р. №05.03.02-07/116926. Згідно даного нормативу вода питна відповідає вимогам Санітарних норм по вмісту заліза.

        КП «Міськводоканал» рекомендує встановлювати фільтри знезалізнення питної води та проводити періодичну заміну в місцях забору води для споживання.

Інформація про намір здійснити зміну тарифів на послуги

централізованого водопостачання та водовідведення.

 

         Комунальне підприємство «Міськводоканал» Дубровицької міської ради повідомляє, що у зв’язку зі зростанням витрат на виробництво та надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення виникла необхідність перегляду економічно обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.

 

         Діючі тарифи на послуги водопостачання були затверджені рішенням міської ради №353 від 14.03.2012 року:

 – для І групи споживачів (населення) – 5,00 грн. за 1 м3;

 – для ІІ групи споживачів (інші) – 7,50 грн. за 1 м3.

 

         Діючі тарифи на послуги водовідведення були затверджені:

 – для І групи споживачів (населення) – 8,00 грн. за 1 м3 – рішенням міської ради №61 від 11.03.2011 року;

 – для ІІ групи споживачів (інші) – 19,00 грн. за 1 м3 – рішенням міської ради №900 від 18.03.2010 року.

 

         Відповідно до розрахунків економічно обґрунтованих витрат тариф на послуги становить:

 – централізоване водопостачання – 7,79 грн. за 1 м3;

 – централізоване водовідведення – 17,69 грн. за 1 м3.

 

            Усі розрахунки економічно обгрунтованих витрат на виробництво передані до міської ради для розгляду, встановлення та затвердження тарифу споживачам І та ІІ групи.

 

            Пропозиції і зауваження приймаються протягом 14 календарних днів до 17.10.2014 року за адресою: КП «Міськводоканал», м. Дубровиця, вул. Комунальна, буд. 7; тел.: 2-19-15.

 

 

РОЗРАХУНОК

повної собівартості та середньозваженого тарифу

на централізоване водопостачання та водовідведення

КП «Міськводоканал» Дубровицької міської ради

 без ПДВ

 

№ з/п

 

Показник

 

Водопостачання

 

 

Водовідведення

 

Передбачено діючим тарифом

Плановий період 2014 - 2015 рік

Передбачено діючим тарифом

Плановий період 2014 - 2015 рік

 

 

 

 

 усього,

тис.грн.

  грн./ 

  куб.м

 усього,

тис.грн.

  грн. 

  куб.м

 усього,

тис.грн.

  грн./ 

  куб.м

 усього,

тис.грн.

  грн./ 

  куб.м

А

Б

5

6

7

8

5

6

7

8

1

Виробнича собівартість, усього, у тому числі:

737,5

3,841

1262

6,72

928,6

13,74

1183,2

14,59

1.1

прямі матеріальні витрати, у тому числі:

381,4

1,986

623,9

3,33

131,9

1,95

215,5

2,66

1.1.1

покупна вода

-

-

-

-

-

-

-

-

1.1.2

покупна вода у природному стані

-

-

-

-

-

-

-

-

1.1.3

електроенергія

326,4

1,7

504,3

2,69

115,5

1,71

187,3

2,31

1.1.4

інші прямі матеріальні витрати

55,0

0,286

119,6

0,64

16,4

0,24

28,2

0,35

1.2

прямі витрати на оплату праці

171,5

0,893

244,5

1,30

416,9

6,17

507,6

6,26

1.3

інші прямі витрати, у тому числі:

59,7

0,311

92,6

0,49

157,5

2,32

177,9

2,19

1.3.1

єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працівників

59,7

0,311

92,6

0,49

157,5

2,32

177,9

2,19

1.3.2

амортизація виробничих основних засобів та нематеріальних активів, безпосередньо пов'язаних з наданням послуги

-

-

-

-

-

-

-

-

1.3.3

інші прямі витрати

-

-

-

-

-

-

-

-

1.4

загальновиробничі витрати

124,9

0,65

301,0

1,60

222,3

3,29

282,2

3,48

2

Адміністративні витрати

57,5

0,299

130,2

0,69

37,0

0,55

122,1

1,51

3

Витрати на збут

9,5

0,05

-

-

-

-

-

-

4

Інші операційні витрати

-

-

-

-

-

-

-

-

5

Фінансові витрати

-

-

-

-

-

-

-

-

6

Усього витрат повної собівартості

804,5

4,19

1392,2

7,42

965,6

14,284

1305,3

16,09

7

Планований прибуток

40,3

0,4

69,6

0,37

- 407,7

- 6,03

65,3

0,80

7.1

податок на прибуток

7,7

0,04

10,4

0,05

-

-

9,8

0,12

7.2

чистий прибуток, у тому числі:

32,6

0,17

59,2

0,32

-

-

55,5

0,68

7.2.1

дивіденди

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.2

резервний фонд (капітал)

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.3

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

-

-

-

-

-

-

-

-

7.2.4

інше використання прибутку

32,6

0,17

59,2

0,32

-

-

-

-

8

Вартість водопостачання споживачам за відповідними тарифами

844,8

4,40

1461,8

7,79

557,9

8,25

1370,6

17,69

9

Обсяг водопостачання споживачам, усього, у т. ч. на потреби (тис.куб.м):

192

х

187,7

х

67,6

х

81,1

х

9.1

населення

171

х

162,7

х

58,6

х

64,9

х

9.2

бюджетних установ

9,7

х

11,98

х

4,6

х

7,9

х

9.3

інших споживачів

11,3

х

13

х

6,2

х

8,3

х

9.4

інших водопровідно-каналізаційних господарств

-

х

-

х

-

х

-

х

10

Середньозважений тариф

х

4,40

х

7,79

х

8,25

х

17,69

 

Адміністрація КП «Міськводоканал»