УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

від  12 березня 2020 року                                                                 № 22

 

Про введення на території м.Дубровиці

тимчасових обмежувальних заходів

у зв’язку з поширенням

 коронавірусної інфекції(COVID-19)

 

З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території м.Дубровиця Рівненської області, з врахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації в Україні та в світі в цілому, та на виконання Протоколу №3 від 11.03.2020р. засідання районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Дубровицького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19), керуючисьп.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Ввести на території м.Дубровиця Рівненської області тимчасові обмежувальні заходи з 12.03.2020р. по 03.04.2020р., а саме:

-  призупинити освітній процес у закладах дошкільної освіти з одночасним внесенням коректив до відповідних навчальних планів;

- обмежити проведення культурно-масових та спортивних заходів за участю дітей;

- рекомендувати обмеження проведення масових заходів (більше 200осіб);

- рекомендувати носіння масок медичними працівниками, працівниками торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення;
          - рекомендувати керівникам підприємств, установ, організаційзабезпечити вологе прибирання в приміщеннях з дезінфекційними розчинами в місцях загального користування;

- рекомендувати керівникам аптечних установ міста, незалежно від форм власності, створити необхідну кількість засобів для профілактики та лікування грипу, дезінфікуючих засобів.

2. Оприлюднити дане розпорядження  на офіційній сторінці Дубровицької міської ради за посиланням -  http://www/dubrmrada.rv.ua.

 

3. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити секретарю виконавчого комітету Дубровицької міської ради (Оксана КРАГЛЕВИЧ).

 

 

 

Міський голова                                               Богдан МИКУЛЬСЬКИЙ