З Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені казковості та чудес новорічні та різдвяні свята. Саме в цей день відбулося урочисте відкриття міської новорічної ялинки. Традиційно місцем проведення новорічного дійства став майдан Злагоди, де розташувалася сцена з казковими героями.

Міський голова Богдан Микульський привітав всіх присутніх зі святом, побажав дітям рости здоровими і щасливими, в мирі та злагоді, зазначив, що діти це майбутнє нашої країни, а дорослі повинні дбати, щоб це майбутнє було світлим та допомагати дитячим мріям стати реальністю. Міський голова запалив яскраві вогні на новорічній красуні і площа сповнилася чаруючою атмосферою зимових свят.
Із казковими героями дітлахи водили хороводи, відгадували загадки та брали участь у цікавих конкурсах. Фіналом свята стала роздача солодких подарунків дітям від Святого Миколая та міського голови.
Свято сповнювала атмосфера казковості та добра, блискучі дитячі очі та щирі посмішки, веселий гамір і щастя – найголовніша мета свята!