74 роки відділяють нас від страшних подій Другої світової війни. Але людська пам’ять безмежна, тому що не маємо права забувати про біль, невимовне горе, втрати наших дідів-прадідів. 
З нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля меморіалу загиблим воїнам в роки Другої світової війни проведено мітинг-реквієм. Із словами вдячності до ветеранів війни звернулися міський голова Богдан Микульський, голова райдержадміністрації Микола Петрушко, голова районної ради Микола Кухарець.
Щирі слова вдячності ветеранам за перемогу, за звитягу та подвиги звучали від виступаючих. Присутнім бажали міцного здоровʼя, довголіття та мирного неба. 
В пам'ять про тих, хто не повернувся з війни, а також воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну, керівники району, ветеранські організації, учасники заходу поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам в роки Другої світової війни та вшанували полеглих у війні хвилиною мовчання. Богдан Микульський, Микола Годунко та Оксана Краглевич завітали до ветеранів, які не змогли бути присутніми на урочистостях.
Ми дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом.
Памʼятаємо. Перемагаємо.