14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди в районному будинку культури відбулися урочистості та концерт «Гордимося мужністю твоєю» за участю ліквідаторів Дубровиччини, керівництва міста та району, небайдужих жителів.
Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, чиє життя передчасно обірвав смертоносний атом. Зі словами щирої подяки, глибокої шани та поваги до людей, які собою захистили Україну та увесь світ від атомного лиха звернулися міський голова Богдан Микульський, заступник голови Дубровицької РДА Павло Ващишин, заступник голови Дубровицької районної ради Олександр Задорожний та голова районної ГО «Фонд допомоги ліквідаторам та потерпілим Чорнобиля» Олександр Матвієвич.
Згідно із розпорядженням міського голови, за мужність, самовідданість, жертовність, високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, подякою міської ради та подарунками нагороджені учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС:
- Гречко Іван Петрович;
- Грицюк Іван Іванович;
- Цибульський Володимир Володимирович.
До пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС було покладено квіти.