Оголошення про засідання конкурсної комісії для проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти що перебувають у комунальній власності Дубровицької міської ради

          Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів Мочулищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа», Осівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»та Підлісненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»Дубровицької міської ради буде проведено 23 травня 2022 року о 10.00 в приміщенні Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа», за адресою: м. Дубровиця, вул. Макарівська, 11.

         На засідання запрошуються: члени конкурсної комісії, відповідно до розпорядження міського голови Дубровицької міської ради від від 04.05.2022 р. №40 «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти, що перебувають у комунальній власності Дубровицької міської ради»

 

Довідки за телефоном: 2-00-97.

 

 

                                                                            Начальник відділу                                                   Ніна СТАСЮК