Запрошуємо усіх мешканців міста долучитися до щорічної акції «За чисте довкілля».

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Дубровицької міської ради  № 38 від 25 березня 2016 року в період з 30 березня до 30 квітня 2016 року проходить місячник з благоустрою території міста  «За чисте довкілля». Всі організації, установи, підприємства та мешканці міста проводять толоку з прибирання й очищення території міста від сміття, піску, опалого листя, коріння дерев, гілля тощо.

08 квітня 2016 року о 14.00 долучимося до  прибирання, аби впорядкувати територію міського пляжу (під мостом річки Горинь).

Є добре побажання – давайте спільно долучимося до акції - почнемо з під’їзду, дворової території, власної садиби, вулиці, підприємства. Не будемо байдужими і власноруч створимо чисте та комфортне середовище життя для нашого мальовничого міста Дубровиця.

Не будьте осторонь, не проходьте повз, якщо бачите як хтось нищить майно, ламає саджанці, розбиває ліхтарі для освітлення. Давайте спільно берегти створене, підтримувати чистоту, боротися з вандалізмом, не словом, а конкретною справою, своїм прикладом показувати власний внесок у його розвиток.