Під час акції батьки спільно з дітьми та усіма бажаючими, працівники лікарні, центру позашкільної освіти, дошкільні заклади міста, школярі виготовили власноруч гарні прикраси. Усі учасники заходу мають можливість найти свій виріб на ялинці та отримати подарунковий магніт за участь в акції.

Зимові свята для дітей – це одні з найсвітліших та чудових свят. Приємно те, що ми маємо можливість створювати їм свято, разом з тим розповідати про наші добрі українські традиції новорічні та різдвяні.

Прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая! Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята вони пишуть до Cвятого листи зі своїми побажаннями, вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно. А в ніч на 19 грудня приходить Святий Миколай і тим, хто був слухняним, кладе під подушку подарунки. Тож нехай Св. Миколай принесе і дітям, і дорослим тільки позитивні емоції та наповнить наші серця добром і милосердям.

Подарунками відзначено роботи:

1.     «Сніговик» Квіка Роман  -  15 років

2.     «Годинник Діда Мороза»-Криворучко Артем- 8років 

3.     «Жовто-блакитна кулька» Галушко Валерія – 2м   

4.     «Українці» Садок №5 

5.     «Півень 2017 року» Красько Тетяна – 6років

6.     «Капітошка» Мотрій Максим –  3 клас

7.     «Дзвіночок новорічний» Чирук Євгенія – 3Б клас

8.     «Сонечко» Гурик Софія – 13 років

9.     «Сніжинка з шишок з сніговичком» - Ібрагімова Уляна – 4Б клас

10.            «Ялинка з кульками» Турович Олександр – 2Б клас

11.            «Зима чарівниця»(будиночок) Чирук Юлія – 3Б клас 

Приємно відзначити також роботи:

Пінчук Катерини, Мотрій Анастасії, Петрович Марії, Лясковець Вікторії, Лящук Олександра,Одейчук Дарини, Чирук Аліни, Сергеєвої Олександри, Сидоришина Анатолія, Орленко Соломії, Годунко Владислава, Чернюк Аліни, Чернюк Лілії, Слободзян Михайла, Шинкар Дениса, Чирук Анастасії, Ярощук Анастасії, Мартинчик Вікторії, Оборонова Марії, Мозоль Олександри,  8 ПМ,  ФМ -1,   7- СГ,   9- СГ.