Купуючи, вимагайте чек!

У нашому місті планується виконання багатьох проектів, основною метою яких є створення комфортних належних умов для проживання  його мешканців - це і ремонти доріг та тротуарів,  зовнішнього  освітлення, проведення ремонтів в дитсадках,  модернізація системи водопостачання та водовідведення, благоустрій територій та інше.

Одним з бюджетоутворюючих джерел доходів міського бюджету є  надходження від  акцизного податку. Платниками цього податку є суб’єкти роздрібної торгівлі,  які реалізують безпосередньо громадянам: пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну.

Встановлено при аналізі ведення торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  в торгівельних мережах міста  та задекларованих сум надходжень від  акцизного податку,  що в цій сфері є  чимало  порушень, кошти не в повній мірі надходять до місцевого бюджету, а саме є непоодинокі факти порушень в діяльності підприємців міста.

Не можна кидати тінь на всіх підприємців. Багато із них працюють чесно, але на жаль в деяких торгових закладах на вимогу покупця, продавці або не надають відповідний чек, а то і  не в змозі оперативно вибити його, і таким чином сплачені Вами 5% коштів потрапляють не в місцевий бюджет, а залишаються у підприємця.

Відповідно, усі  мають бути зацікавлені виключно у легальному продажу алкогольних напоїв, пива, цигарок. Адже за умови повної легалізації ринку підакцизних товарів місцеві жителі щомісяця матимуть наповнення реальними доходами, а це означає, що Ваше життя стане зручнішим та комфортнішим.