21 лютого 2017 року в сесійному залі Дубровицької міської ради відбулось засідання виконавчого комітету. На розгляд було винесено 10 питань, ухвалено 10 рішень.

Важливу увагу членами виконкому було приділено розгляду питання про підсумки фінансово – господарської діяльності КП «Готель «Дружба» за 2016 рік, по якому доповідала Голяка Л.Р.-керівник КП «Готель «Дружба», надано пропозиції: здійснювати заходи, спрямовані на підвищення ефективності та надійності функціонування КП «Готель «Дружба», створювати сприятливі умови для беззбиткової діяльності підприємства, накопичувати інвестиційні ресурси для технічного переоснащення, дотримуватись правил та норм чинного законодавства  у сфері ЖКГ, забезпечувати відповідність приміщень готелю санітарно – гігієнічним, протипожежним нормам та вимогам нормативних документів, заслухати в ІІ півріччі про підсумки фінансово – господарської діяльності за І півріччя 2017 року.

 

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 червня 2014 року № 67 «Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат», даним рішенням встановлено розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитом на інформацію відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, відповідно до якого відбувається відшкодування витрат заявником на копіювання або друк документів починаючи з 11 сторінки.

Надано дозвіл  на розміщення зовнішньої реклами в  м.Дубровиця, по якому доповідала Пшенична К.Д. завідувач сектору з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Відповідно до цього рішення надано дозвіл  на розміщення зовнішньої реклами, а саме світлова рекламна установка – CITY-LІGHT в кількості 12 штук. Така сучасна рекламна установка матиме яскравий зовнішній вигляд.

Крім того, під час засідання розглянуто інші  питання: присвоєння поштових адрес, порядкових  номерів земельній ділянці, надано дозвіл на розміщення тимчасових споруд на приватній земельній ділянці,  про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло, надання матеріальної допомоги громадянам міста, затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на березень  2017 року.  

На засіданні виконкому були присутні 12 членів виконкому,  головував на засіданні міський голова Богдан Микульський.