09 березня працівники комунальної служби влаштували пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки “лежачі поліцейські” на вулиці Воробинській біля школи №1 для безпеки учнів. Надалі будуть продовжуватись роботи по встановленню пристоїв на перехресті вулиць Макарівської та Березової (біля Дубровицького НВК «Ліцей-школа») та вул.Артеменка перед пішохідним переходом біля перехрестя з вул. Макарівською.

Влаштування пристроїв примусового зниження швидкості призначено для забезпечення безпеки руху пішоходів, зокрема учнів шкіл. На цих ділянках вулиць спостерігається рух автомобілів і мотоциклів, які перевищують дозволену у місті швидкість руху, що становить загрозу для життя і здоров’я мешканців міста.

Для безпеки і інформування учасників руху в місцях встановлення пристроїв примусового зниження швидкості встановлено необхідні інформаційні знаки.

Проект і план-схеми організації дорожнього руху узгоджено з Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області.