Дубровиця – наш спільний дім. Усі ми хочемо, щоб рідне місто було затишним та впорядкованим, в якому комфортно жити і працювати.

Відповідно до Правил благоустрою м.Дубровиця, затверджених рішенням міської ради від 22 червня 2012 року за №535 підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати в належному стані, чистоті власні та прилеглу території на відстані 10 метрів від огорожі, громадяни - на відстані 5 метрів.

Виконавчий комітет міської ради звертається до всіх  власників та  користувачів земельних ділянок привести їх в належний стан,  а також оперативно і своєчасно  проводити їх прибирання в майбутньому.

Додатково повідомляємо, що в Україні низкою чинних законодавчо-нормативних актів заборонено спалювати листя і побутові відходи, а саме: ст.50 Конституції України, ст.9 та 12 Закону України «Про охорону навколишнього природнього середовища», ст.16 Закону України «Про охорону  атмосферного повітря».   За порушення в цій сфері передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Крім того, такий спосіб утилізації сміття призводить до забруднення повітря, задимленості міста, несе загрозу виникнення пожеж та наносить велику шкоду здоров’ю людей.

Закликаємо бути свідомими господарями свого міста і пам’ятати, що саме ми маємо зберегти в ньому чистоту!