про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення  Дубровицької міської ради «Про затвердження Порядку визначення  обсягів пайової участі фізичних осіб,  фізичних осіб – підприємців або юридичних осіб в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Дубровиці».

    З вказаним проектом рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на  сайті Дубровицької міської ради в мережі Інтернет за посиланням - http://dubrmrada.rv.ua/ - розділ: регуляторна політика – підрозділ: проекти регуляторних актів.

Пропозиції та зауваження будуть прийматися в письмовій формі від громадян, суб’єктів господарювання, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця з дня оприлюднення оголошення, до розробника проекту рішення - Дубровицької міської ради  за адресою: 34100, Рівненська обл., м.Дубровиця, вул. Воробинська, 4, каб. № 209, тел. 03658-2-01-92 (сектор з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Дубровицької міської ради) до 14.05.2017р.