Це планова складова міської програми, мета якої покращення якості постачання питної води для споживачів міста.

Вищеназвана програма започаткована міським головою Б.М.Микульським, стратегія якої полягає у ліквідації «вузьких місць» у системі водопостачання міста, з підвищенням показників якості надання послуги, при цьому вдосконаливши матеріальну базу і фінансову стійкість комунального підприємства «Міськводоканал».

У минулому 2016 році міському комунальному підприємству «Міськводоканал» з міського бюджету були профінансовані витрати на придбання екскаватора та автомобіля для аварійно-ремонтних бригад, що дало змогу оперативно реагувати на ліквідацію аварійних ситуацій у водопровідно-каналізаційному господарстві міста.

Поряд з цим, профінансовані проекти капітальних ремонтів ділянок водопровідних мереж по вулицях Артеменка (в районі будинків 24, 32б) та Грушевського, що дозволило забезпечити безперебійне водопостачання цих вулиць водою з відповідним тиском.

Міською владою компенсувались збитки підприємства від перевищення фактичних витрат над діючими тарифами, що дало можливість підприємству «Міськводоканал» мати обігові кошти і виконувати роботи по утриманню і обслуговуванню мереж, наприклад, по заміні розгалужень ліній водогонів разом із замірною арматурою, що також позитивно впливає на якість водопостачання.

Загалом у 2016 році водопровідно-каналізаційне господарство профінансоване в сумі 3,06 млн.грн., що складає 30% від власних надходжень міського бюджету, замінено 540 погон.м. труб водопостачання.

В поточному році міська влада продовжує роботу в цьому напрямі. Капітальний ремонт вищезгаданого водогону по вул.Шевченка і є тому підтвердження. На цій ділянці були прокладені чавунні труби з чеканним з’єднанням між собою, які досить часто вимагали ремонту. Це приводило до руйнування дорожнього покриття вулиці, так як водогін був прокладений ще в 70-х роках минулого століття прямо на межі проїжджої частини вулиці. Із заміною чавунної труби на поліетиленову (з гарантією 50 років) довжиною 540 м із комплектуванням нової замірної арматури та новими врізками споживачів, дозволить на десятиліття забути проблему аварійності водогону на цій ділянці і дасть змогу провести в свою чергу капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці, якість якого не витримує критики.