07.07.2017р. відбулося  засідання громадської комісії по  розподілу земельних ділянок в межах м.Дубровиця, затвердженої рішенням Дубровицької міської радивід 24червня 2016 р.  № 174.

         В порядку денному засідання комісії розглядалися  питання затвердження списків (реєстрів) громадян  згідно  до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ст. 6 вказаного Закону, до осіб, які належать до учасників бойових дій, належать особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, відповідно до Земельного кодексу  України для отримання земельних ділянок  власність для ведення особистого селянського господарства, для ведення садівництва на території Дубровицької міської ради, а також розгляд звернень громадян щодо надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних   ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах м.Дубровиця.

 При обговоренні та вивченні поданих матеріалів вищевказаних громадян, які мають  статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту,врахувавши пропозиції членів комісії, було протокольно затверджено списки (реєстри ) громадян, які зареєстровані та проживають в м.Дубровиця,  на отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та  для ведення садівництва на території Дубровицької міської ради.

 На засіданні  комісії при обговоренні  звернень  громадян, які не мають відповідних пільг,   з  надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних   ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах м.Дубровиця наголошувалось на те, що зараз в Україні є першочерговим завданням надання учасникам АТО земельних ділянок. Для того щоб не створювати соціального напруги, перенести розгляд подібних звернень.