Дубровичани відсвяткували День міста – 1012 річницю першої писемної згадки про наше місто. Програма святкування Дня міста була насиченою і цікавою. Святкування розпочалось з святкового богослужіння в храмах міста.

Міський голова Богдан Микульський в присутності багатьох мешканців прилеглих вулиць  відкрив новий дитячий майданчик у парку Шевченка. Батьки і діти подякували керівництву міста та депутатам міської ради за такий чудовий подарунок. Продовжили програму аніматори, які разом з дітками  організували цікаві запальні, веселі  ігри.

Гаряче було і на міському пляжі. Тут відбувся турнір з пляжного футболу на кубок міста Дубровиця.  В змаганнях взяли участь шість команд з міста та району. Співорганізатором  турніру виступив директор «Заводу будівельних матеріалів» Микола Голяка.   Також на пляжі проводився турнір з шашок. Учасники та переможці змагань були нагороджені грамотами, призами та подарунками. 

 

Це було свято дійсно великої родини. Для дубровичан та гостей міста тільки на новозбудованому майданчику було облаштовано понад 250 місць, де можна було посмакувати різними стравами, поспілкуватися. Такі ж місця були облаштовані по всьому міському сквері.

На просторій центральній площі та у сквері відбулась яскрава пишна виставка-ярмарок. Дубровичани та гості міста мали можливість придбати різні смаколики та вироби майстрів-умільців.

Відбулось багато спортивних змагань, які проходили протягом всього дня на майдані Злагоди. З великою цікавістю жителі та гості міста слідкували за незвичайним для нашого міста турніром з панкратіону, який відбувався в рамках святкування Дня міста на майдані Злагоди. Панкратіон – вид спорту, який поєднує в собі елементи боротьби ікулачного бою. В ньому брали участь командивсієї області, тренером яких виступив майстер спорту України, чемпіон Європи, тренер спортивного клубу «Берсерк» Антон Радько.

На запрошення міського голови Богдана Микульського у святкуванні Дня міста прийняли участь школа козацького єдиноборства «Роксоланія» м.Рівне, спортивний клуб «Герць» м.Луцьк, «Джура» м.Дубровиця, «Джура» м.Зарічне, які показали приклад майстерності, козацької спритності, володіння козацькими атрибутами. Керівником даного проекту  є Петро Велінець, який особисто продемонстрував складні вправи, що були притаманні в давнину козакам характерникам.  Міська рада дякує учасникам козацького руху за участь у святкуванні Дня міста.

Протягом всього дня діток на майдані розважали аніматори, клоуни, фокусник, а також діточок радував своїм виступом  Рівненський академічний обласний театр ляльок – подарунок малечі від ПФ «ІnterBeton”. Цілий день діти розважалися на різноманітних атракціонах.

В сквері біля фонтану жителі та гості міста насолоджувались виставкою фотографій минулих років. Поряд з ними, цього року, були виставлені роботи конкурсантів, які приймали участь у конкурсі організованому міською радою – «Місто моє».

В рамках святкування Дня міста - 1012 річниці, до рідного міста завітало багато гостей. В Дубровицькому районному будинку культури  пройшов тематичний вечір  "Зустріч з видатними дубровичанами"  та відкриття виставки картин Михайла Конончука.

В день міста дубровичани та гості міста радо вітали славних воїнів збройних сил України, які продемонстрували військовий вишкіл, бойову техніку та озброєння. Міський голова Богдан Микульський подякував воїнам за мужність і героїзм, проявлені під час захисту нашої країни та участь у заходах святкування дня міста. Прапороносною групою збройних сил України під звуки гімну було піднято держаний прапор України.

В міському сквері надавали майстер-класи по виготовленню оберегів, тісто пластика та конкурс на кращого знавця історії міста, на майдані виступив колектив спортивно-бального танцю «Ладушки».

Дубровицька міська рада пригостила жителів міста та гостей козацьким кулішем та святковим короваєм.

Зі святом дубровичан привітали міський голова Богдан Микульський, народний депутат Василь Яніцький, голова Дубровицької РДА Микола Петрушко, заступник голови Дубровицької районної ради Олександр Задорожний та голова Володимирецької  РДА Володимир Хоружий.

Різноманітних подарунків і відзнак під час святкування на майдані Злагоди, районному будинку культури, міському пляжі було дійсно багато. Впродовж свята чимало мешканців міста отримали почесні грамоти і нагороди.

За великий вклад в благоустрій нашого міста був нагороджений Подякою міської ради благодійник та меценат М’ялик Віктор Ничипорович.

Найбільшим подарунком для жителів міста став виступ артиста Сашка Невже та ВІА  ТоШоНаДо, подарунок від народного депутата України Василя Яніцького.

На закінчення свята міською радою була організована святкова дискотека.

Шановні дубровичани велика вам вдячність за чудовий настрій, привітність,  толерантність, за родинну атмосферу, яка панувала всюди в день свята нашого міста.

         Висловлюємо щиру подяку настоятелям церков за проведенні богослужіння за наше місто та його жителів.

         Особлива вдячність за сприяння в організації проведення свята народному депутату України Василю Яніцькому, ведучому творчої зустрічі з видатними людьми Миколі Адамчуку, Юрію Нашорі,  працівникам центру позашкільної освіти, відділу культури та туризму Дубровицької РДА, військовослужбовцям оперативного командування «Захід», підприємцям Геннадію Гладкому, Валентину Колоді, Миколі Голяці, Павлу Рудичеку, Ользі Рузяк, директору ПФ «Іnter Beton” Юрію Чабораю, керівнику проекту школи козацького єдиноборства Петру Велінцю та командам, тренеру з панкратіону Антону Радьку та командам, Володимиру Колісниченку та колективу бальних танців.

За охорону громадського порядку та медичний супровід під час проведення святкових заходів дякуємо керівництву і особовому складу Дубровицького відділення поліції, Дубровицькій підстанції екстреної медичної допомоги та Дубровицькій ЦРЛ.

Міська рада щиро вдячна друзям, від яких надійшли слова привітання  з нагоди святкування дня міста, колективам підприємств, установ, організацій, жителям міста, які взяли участь в упорядкуванні своїх дворів та прилеглих територій. Дякуємо дубровичанам та гостям нашого міста, що прийшли та приїхали на свято, чим засвідчили любов до рідного краю. Особлива вдячність хлопцям, які захищають наш мир і спокій, завдяки яким ми мали змогу організувати і провести свято у місті.