22 липня Дубровицькою міською радою було організовано відкриття меморіальної дошки воїну герою, захиснику України Федору Петровичу Пляшку. Пам’ятний знак встановлено на фасаді будинку №24 по вул. Артеменка, де свого часу проживав мужній воїн. 
До організації заходів долучилися військовослужбовці прикордонної служби «Дубровиця», приватний підприємець Валентин Колода, директор районного будинку культури Олександр Лавор та ведуча Мирослава Перішко. 
Мітинг розпочався виконанням гімну України. 
Слова скорботи та глибокої поваги про пам’ять і подвиг загиблого Героя висловив міський голова Богдан Микульський: «Так випало, що мені часто довелося спілкуватися з Федором Петровичем – він одним з перших вступив на службу в новосформовані Прикордонні війська України, він першим став на підтримку Революції Гідності, він один з перших став на захист України .
В серпні 2014 добровольцем пішов на фронт. Більше року знаходився на першій лінії оборони в районі міста Волноваха, Донецької області. 
Але війна не закінчилась. У травні 2017 року Федір Пляшко підписав контракт на проходження військової служби в лавах Збройних Сил України. І знову на передову, на першу лінію оборони. Бойові побратими згадують його як авторитетного, мудрого командира. На жаль, 22 липня 2017 року Федір Пляшко загинув в районі населеного пункту Старий Айдар Луганської області.
Хороша людина, син, чоловік, батько 3-х синів, великий патріот нашої України, який із гідністю, дивлячись в очі небезпеці, захищав нашу Батьківщину». 
Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано бойовому побратиму молодшому сержанту Олегу Сидорчуку.
Освятив меморіальну дошку та звершив поминальну літію настоятель храму Різдва Богородиці отець Данило разом з хористами церкви. 
В ході мітингу звучали зворушливі слова та спогади про Героя. Виступили Адам Кузьмич - помічник народного депутата України Василя Яніцького, за сприяння якого було виготовлено меморіальну дошку, заступник голови районної ради Олександр Задорожний, начальник відділу прикордонної служби «Дубровиця» підполковник Олександр Шапоренко, бойовий побратим Мирослав Іваночко, учасник АТО Павло Радько. Присутніми на мітингу-реквіємі були працівники відділу прикордонної служби «Дубровиця», бойові побратими, працівники районного військового комісаріату, рідні загиблого Героя, громадськість. 
Мама, Федора Пляшка, Ганна Федорівна подякувала усім за вшанування пам`яті її сина: «Нехай якнайшвидше закінчиться війна, щоб смерть сина не була даремною».
Присутні вшанували Героя, запалили свічки пам’яті та поклали квіти до меморіальної дошки. Війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей, втрачаємо Героїв. Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях. Ми будемо пам’ятати про них. Слава Україні!