Дубровицьке відділення поліції  вітає мешканців та гостей нашого міста та району з наступаючими новорічними святами!  Бажаємо всім міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла й благополуччя.

 

Наближаються новорічні свята. Більшість з нас з нетерпінням чекають цих днів і у багатьох Новий Рік асоціюється з родинним теплом, мандаринками, шампанським, олів’є і, звичайно ж, з ялинкою! Вона стала своєрідним символом  атрибутом зимових свят.

Але окрім краси ялинка приносить людям величезну користь: дезинфікує повітря, лікує нервові та астматичні захворювання. Щороку заради окраси наших домівок вирубуються тисячі дерев, які росли не один рік і могли б принести стільки користі.

         На превеликий жаль, в передноворічні свята є багато охочих, які беруть сокиру, йдуть до лісу і завдають непоправної шкоди молодим ялиновим та сосновим насадженням. З числа  співробітників Дубровицького відділення поліції  та лісгоспів  створені спеціальні рейдові бригади по охороні хвойних насаджень від непроханих гостей. Тому перед тим, як занести сокиру над ялинкою, подумайте, чи варто це робити? Адже за скоєні лісопорушниками самовільні рубки передбачається накладення адміністративного штрафу в розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,  а також відшкодування лісовим підприємствам заподіяних збитків. Розмір відшкодувань вираховується відповідно до товщини стовбура зрубаного дерева  і може сягати від 154 до 3500 грн., а в окремих випадках – близько 9500 грн.

 

 

Дубровицьке відділення поліції