На виконання п.2 розділу VIПоложення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затвердженого Наказом ФДМУ № 2075 від 31.12.2015р. (з наступними змінами та доповненнями) повідомляємо,  що 15.01.2019р.відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки нежитлового приміщення, за результати якого обрано наступних переможців:

- ТОВ «Оціночна компанія «ТЕХНОСЕРВІС»» -переможець конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки нежитлового приміщення загальною площею 111,08кв.м. по вул.Воробинській,4 в м.Дубровиця, з метою подальшої  передачі його в оренду.

- ФОП Сапунова Алла Іванівна - переможець конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки нежитлових приміщень загальною площею 141,47 кв.м.  та загальною площею 2,88кв.м. по вул.Воробинській,4 в м.Дубровиця, з метою подальшої  передачі їх в оренду.

- ФОП Галайко Марина Анатоліївна -переможець конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки нежитлового приміщення загальною площею 64,51 кв.м. по вул.Воробинській,4 в м.Дубровиця, з метою подальшої  передачі його в оренду.