«Повідомлення

про проведення громадського обговорення містобудівних документацій- детальний  план  територій на земельні ділянкижитлової та громадської забудови»

 

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555проводится  громадське обговорення містобудівних документацій - детальний план територій на земельні ділянки:

  • площею 0,7318 га  по вул.Артеменка  в м.Дубровиця, землі  житлової та громадської забудови, на території Дубровицької міської ради;
  •  площею 1,7895 га  по вул.Артеменка  в м.Дубровиця, землі  житлової та громадської забудови, на території Дубровицької міської ради

розроблені на замовлення Дубровицької міської ради  ПП «Землебудпроект».

Детальне ознайомлення з містобудівною документацією, графічними матеріалами,  можна на офіційній сторінці Дубровицької міської ради в мережі Інтернет http://dubrmrada.rv.ua.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з дня опублікування оголошення  до 01 квітня  2019р. за адресою 34100м. Дубровиця вул. Воробинська,4 сектор  з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Дубровицької міської ради, кабінет №209.»

Детальний план території площею 0,7318 га  по вул.Артеменка

Детальний план території площею 1,7895 га  по вул.Артеменка