Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2021 року №6-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької  міської ради»,Дубровицька  міська радамісце знаходження: 34100, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Воробинська, 4, тел.03658-2-02-31,  оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади заступника начальника Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької  міської ради.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається начальником організаційно-правового відділу міської ради.

Вимоги до претендентів:

освіта вища не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю : гуманітарна або культура, стаж роботи за фахом в галузі освіти або культури не менше  3-х років, навички роботи на персональному комп’ютері, вільне володіння державною мовою.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі (додається);

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також копію трудової книжки для підтвердження необхідного та належного стажу роботи;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”. (вид декларації: декларація «кандидата на посаду»).

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення даного оголошення, а саме: до 14 лютого 2021 року включно, вул. Воробинська, 4 (начальник організаційно-правового відділу виконкому міської ради кабінет  №207 ).

Дата проведення конкурсу: 16 лютого 2021 року о 11.00год в приміщення Дубровицької міської ради за адресою: м.Дубровиця, вул Воробинська,4

Довідки за телефоном: 2-02-31.

 Міський голова                                                               Богдан МИКУЛЬСЬКИЙ