УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

                                                      Р ІШЕННЯ                             

 

 

від 05 серпня 2021 року                                                                                      № 156

 

Про встановлення тарифу на теплову

 енергію,  її виробництво, транспортування

 та постачання, послуги з постачання теплової

 енергії та тарифу на підігрів води

 ДП « Теплосервіс» КП « Теплосервіс»  

 Дубровицької міської ради

 

         Відповідно до вимог статей 13, 20 Закону України «Про теплопостачання» (зі змінами) , наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018  № 239,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 18.10.2018 за  № 1172/32624,  наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 № 130, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26.06.2018 за   №753/32205, середньозваженим тарифом на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу по Рівненській області для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також тарифи на транспортування та постачання, затвердженим та оприлюдненим 25.06.2021 на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України: http://saee.gov.ua,     керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), пунктом 2 частини 3  статті 4,  пунктом 2 частини 1 статті 7, статтею 10 та статтею 21  Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами),  враховуючи лист дочірнього підприємства « Теплосервіс» комунального підприємства « Теплосервіс» № 199 від 07 липня 2021 року,  виконавчий комітет Дубровицької міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Встановити тариф  на теплову енергію,  її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової  енергії та тарифу на підігрів води дочірнім підприємством «Теплосервіс» комунального підприємства  «Теплосервіс» Дубровицької міської ради :

   1.1  для населення у розмірі 1863,41 грн  з ПДВ  за 1 Гкал теплової енергії  в т.ч. виробництво 1537,98 грн, транспортування 308,35 грн, постачання17,08 грн . Ціною послуги з постачання теплової енергії є  тариф на теплову енергію;

   1.2.  для  установ і організацій, що фінансуються з державного  чи місцевого  бюджету у розмірі  2207,26 грн   з ПДВ за 1 Гкал теплової енергії  в т.ч. виробництво 1867,05 грн , транспортування 312,62 грн , постачання 27,59  грн. У разі відсутності приладів обліку теплової енергії обсяг фактично спожитої теплової енергії  розраховується відповідно до теплового навантаження;

   1.3.  для установ та організацій, що фінансуються з державного чи з місцевого бюджету тариф на підігрів води у розмірі 110,36 грн за 1 м3  з ПДВ.

2. Керуючому  дочірнього підприємства « Теплосервіс» комунального підприємства « Теплосервіс» Дубровицької міської ради            ( Григорій ШАХ)  забезпечити  оприлюднення  даного рішення в газеті «Дубровицький вісник» та довести його до споживачів відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

3. Головному  спеціалісту  фінансово-економічного відділу ( Вікторія МАРЦИНКЕВИЧ) оприлюднити рішення на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет, але не пізніше п’яти робочих днів з дня його прийняття.

4.  Рішення набирає чинності з дня його прийняття.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  (Юрій ЯРЕМЕНКО).

 

 

Заступник міського голови  з  питань

діяльності виконавчих органів ради                                           Юрій ЯРЕМЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОБГРУНТУВАННЯ

пропозицій щодовстановлення тарифу  на теплову енергію,  її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової  енергії та тарифу на підігрів води дочірнім підприємством « Теплосервіс» комунального підприємства « Теплосервіс» Дубровицької міської ради

 

Відповідно до ст.13,  20 Закону України від 02.03.05 № 2633-IV з змінами та доповненнями  «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.

Тариф розрахований 90 % від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу по Рівненській області для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також тарифи на транспортування та постачання, затвердженим та оприлюдненим 25.06.2021 на сайті: http://saee.gov.ua. Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 зареєстровано в Міністерстві юстиції України за №753/32205 від 26 червня 2018 р.  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» було опубліковане повідомлення про намір затвердити тариф  на теплову енергію,  її виробництво , транспортування та постачання, послуги з постачання теплової  енергії та тарифу на підігрів води дочірнім підприємством « Теплосервіс» комунального підприємства « Теплосервіс» Дубровицької міської ради в газеті «Дубровицький вісник» від 09.07.2021 № 27. Відповідно до листа дочірнього підприємства « Теплосервіс» комунального підприємства « Теплосервіс» № 215 від 19 липня 2021 рокузауважень та пропозицій стосовно  тарифу від фізичних та юридичних осіб не надходило.

 

 

Головний спеціаліст

фінансовоно-економічного відділу                               Вікторія МАРЦИНКЕВИЧ