«Повідомлення про проведення громадського обговорення містобудівної документації «зміни до Генерального плану м. Дубровиця»

У відповідності до розділу IV-1 «Порядок врахування громадських інтересів і приватних інтересів при плануванні і забудові територій» Закону України «Про планування і забудову територій» проводится  громадське обговорення містобудівної документації щодо  змін до Генерального план м. Дубровиця», яка розроблена на замовлення Дубровицької міської ради  ДП УДНДІПМ «Дімпомісто» ім..Ю.М.Білоконя.

Необхідність розроблення змін до генерального плану м.Дубровиця викликана змінами у соціально-політичній та економічній сферах, що відбуваються в державі, удосконаленням нормативно-законодавчої бази.

Зміни до Генерального плану м.Дубровиця  визначені першочергові завдання щодо:

- напрямків удосконалення управління територіальним розвитком міста на базі чинного законодавства;

- обґрунтування повноважень міста у плані самоврядування з врахуванням процесів приватизації загальнодержавного майна, земель міста тощо.

Детальне ознайомлення із змінами до  Генерального плану, графічними матеріалами,  можна на офіційній сторінці Дубровицької міської ради в мережі Інтернет.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з дня опублікування оголошення  до 21  лютого 2016 р. за адресою 34100м. Дубровиця вул..Воробинська,4 сектор містобудування, архітектури та земельних відносин Дубровицької міської ради, кабінет №209.»