Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди.
Щиро вдячний вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю. Нехай з легкістю вам дається виконувати усі ваші обов’язки, нехай багатими на добро, любов будуть ваші оселі, здоров’я, сили, гарного настрою та добробуту.
З повагою міський голова                                       Б.Микульський

Сьогодні, 9 березня - 205 річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
     Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього. 
     Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України!

 

Міський голова Богдан Микульський

Шановні, чарівні, дорогі дубровичанки та жительки усього нашого району! Прийміть щирі вітання зі святом Весни та уклін за вашу мудрість, душевність, тепло ваших сердець! Нехай у ваші душі весна прийде лише з найкращим подарунком у вигляді миру, гарного настрою, душевного підйому, гармонії та спокою! Нехай доля кожної з вас буде сповнена тепла та любові, у домівках панують спокій та затишок, а усі починання увінчаються успіхом та перемогою. Залишайтеся й надалі підтримкою для своїх рідних, їх надією та оберегом. Здоров’я, миру та злагоди бажаю вам і вам вашим родинам, процвітання та благополуччя нашій рідній Україні! 
 

Міський голова Богдан Микульський

Шановні дубровичани!

Сьогодні в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У цей день наш народ вшановує відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею. Адже ціною власного життя вони довели, що наш український народ – нескорений, а дух його -незламний.

    Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, щиро бажаю всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі  за краще майбутнє своєї країни, своїх дітей і онуків.

Будьмо гідні їх подвигу, бережімо Україну, бо вона в нас одна.

Слава Україні!   Героям Слава!

З повагою  

міський голова                                                                           Б. Микульський

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення військ з Афганістану.

Щороку ми  відзначаємо  цей  день, як день вшанування мужності  і героїзму  воїнів, які чесно виконали свій  військовий обов’язок. Ми поділяємо біль втрати з тими, хто не дочекався  з цієї війни своїх близьких, схиляємо голови перед величчю їх подвигу.

Шановні миротворці!

Від душі бажаю всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, стабільності, мирного неба над головою.

З повагою                          

міський голова                                            Б. Микульський

  Шановні земляки, щировітаю Вас із Днем Соборності України!

        День Соборності, як і День Незалежності, знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу в його історії - возз’єднання в одній державі, визволених з неволі двох частин України: Наддніпрянщини - яка вийшла з складу Російської Імперії, і Західної України - яка вийшла з Австро-Угорської імперії.

     Сьогодні ми з вдячністю згадуємо наших патріотів, великих українців, які формували концепцію  державності й соборності, боролися за об’єднання всіх національно-демократичних сил та внесли свій неоціненний  вклад у здобуття Незалежної України.

    Наш народ добре усвідомлює, що здобуту Незалежність потрібно відстоювати та захищати. За 27 років ми пережили дві революції – Помаранчеву в 2004 році, та революцію Гідності в 2013 -2014 роках. Якщо перша пройшла безкровно, то за перемогу Революції Гідності віддали своє життя Герої Небесної сотні.

    В тому ж таки 2014 році керівництво РФ разом з проросійськими сепаратистами,  втративши надію на здобуття влади політичним шляхом,  почали пряму воєнну агресію в Криму та на Донбасі. 

     Війна та загроза втрати державності ще більше згуртували українську націю. На захист  держави встав весь народ, сотні тисяч патріотів, добровольців, волонтерів з Майдану Незалежності відправилися на фронт.

     Сьогодні ми складаємо велику пошану українським воїнам, в тому числі нашим землякам, які  воюють на Сході України, і низько схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу Свободу.

    Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю тисяч незламних борців, навіки залишиться  священною та непорушною.

      Головний урок Дня Злуки та теперішнього непростого для нашої держави часу – це усвідомлення того, що тільки в єдності наша сила.

     Шановні земляки, в цей доленосний день закликаю  вас до єдності і злагоди, зичу усім нам миру, міцного здоров’я,  добра і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Міський голова Богдан Микульський