Шановні дубровичани та гості міста!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!
Це свято об’єднує усіх, кому дорога наша Дубровиця - її колорит, вулиці, сквери, парки і храми, її славне історичне минуле і трудове сьогодення. 
Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми єдина і велика сім’я, разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набути у всіх сферах комфортного, європейського вигляду. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто творив історію нашого міста, збагачував традиції, розбудовував та боронив його від ворога. 
Дякую кожному з вас, шановні дубровичани, за добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток нашого міста, покращення добробуту його жителів.
Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідної Дубровиці, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.
Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть у кожному домі та в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. Нехай Господь своєю щедрою рукою завжди благословляє наше місто, Ваші оселі та родини, дарує нам мир і спокій та порозуміння.
З днем народження, Дубровице!

З повагою, міський голова Б. Микульський

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, Ви стоїте на сторожі справедливості і безпеки українських громадян, охороняєте їх спокій та життя.

В цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнений, що Ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому місті.

Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!

Міський голова                     Богдан Микульський

 

Шановні  дубровичани!

Щиро вітаю вас з національним святом –

Днем Конституції України! 
Основний закон нашої держави – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Нехай в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну,  здійснюються мрії і сподівання на краще й благополучне життя у власній державі.

 

З повагою, міський голова                                Б. Микульський

Дорогі дубровичани!

Щиро та сердечно вітаю усіх молодих душею з прекрасним літнім святом – Днем молоді. Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього. Тож будьте мудрими та усвідомленими в своїх рішеннях.

Від щирого серця я бажаю вам не змарнувати найкращі роки, прожити їх з користю, не розгубіть на життєвих перехрестях свій юнацький запал, будьте соціально активними, вірними своїм переконанням.

Успіхів вам, здоров’я та оптимізму! Мрійте і нехай ваші мрії збуваються!

З повагою, міський голова                        Богдан Микульський

Сердечно вітаю вас із закінченням школи, із першим випускним балом!

Щиро бажаю вам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави, рідного міста. Вірте в свої сили, якомога вдаліше зробіть свій професійний вибір, прагніть більшого і досягайте поставленої мети. Переконаний, що кожному з вас під силу досягти нових вершин,  побудувати успішне власне життя.

Хай знання, отримані в школі, стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин. Хай тепло вашого дому, любов та мудрі слова батьків будуть підтримкою і опорою.

Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

З повагою, міський Голова         Богдан Микульський

Шановні дубровичани та гості міста!

У неділю ми відзначатимемо одне з головних християнських свят – День Святої Трійці.

Бажаю Вам зустріти  це свято у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. Нехай у Ваші родини з пишною зеленню прийде радість, спокій та Божа благодать. Зичу Вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Хай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, дарує мир, добро та щастя на нашу землю.

 

Міський голова                                     Б.Микульський