Щиро вітаю Вас з  професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Майбутнє нашої країни, як незалежної держави, у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої громади, зростанням її ролі та відповідальності кожного за долю свого рідного краю. Наполеглива праця та активна громадська позиція кожного з нас – гідний внесок у розбудову нашого міста.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів, а професійність та досвідсприяютьпроцвітаннютарозвитку нашого міста.

 

З повагою, міський голова                    Богдан Микульський

Сердечно вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Наш народ надзвичайно шанує, гордиться і пишається своїм військом. Українська армія  відродилась  в умовах війни, пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, в тому числі й дубровичан - великих патріотів своєї держави.

Щиро дякую  військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам, які з перших днів війни стали на захист Батьківщини, та зупинили ворога, тим хто сьогодні на передовій  ризикуючи власним життям, мужньо протистоїть агресору.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за свободу та нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Бажаю всім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.Хай береже Вас Бог!

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою,  міський голова                    Богдан Микульський

У XX столітті Україна пережила три голодомори: 1921-1923 рр., 1932-1933 рр., 1946-1947 рр., проте Голодомор 1932-33 рр. був наймасовішим і найжорстокішим Він розпочався наприкінці літа 1932-го, свого піку досяг навесні 1933-го і завершився на початку літа. Головною причиною Голодомору історики називають політику тоталітарного сталінського режиму щодо українців.

За даними істориків, у 1932-33 роках жертвами голоду за різними оцінками, стали від 4 до 10 млн. людей. Голодомор великою мірою зруйнував українське село, яке зберігало традиції української родини.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

І хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.

Міський голова    Богдан Микульський

Шановні мешканці міста!

21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи!

Це свято якнайкраще характеризує нашу націю, відданих їй військових та волонтерів, молодь, що вийшла на майдан, та усіх українців, адже Гідність і Свобода — це наша основна зброя, наш захист від ворога і наше відродження.
У цей день ми згадуємо доленосні події, що відбулися в Україні під час Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року та віддаємо  шану героям, які власним життям, своєю жертовністю довели щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. У часи важких випробувань ми продемонстрували світові спроможність відстояти принципи свободи та демократії. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

Сьогодні боротьба за незалежність України продовжується. Нам усім ще доведеться прикласти чимало зусиль, аби збудувати таку державу, про яку мріяли наші діди-прадіди. Лише від нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління українців.

 

Міський голова          Богдан Микульський

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич дубровицького краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Міський голова         Б.Микульський

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом — Днем працівників соціальної сфери!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

Міський голова Б.Микульський