21 вересня православні християни святкують Різдво Пресвятої Богородиці -релігійне свято на честь Богородиці Діви Марії.

Вітаю вас з цим великим православним святом. Нехай в цей світлий день всі наші душі наповнює лише радість і сяйво, церковні дзвони нехай озвуться у серцях вірою, надією і любов’ю, а Діва Марія допоможе у всіх починаннях, дарує нам всім благ в сімейному житті і підтримає всіх, хто потребує заступництва. Щира молитва нехай об’єднує всіх і додасть мудрості  та наснаги на довгі та благословенні роки.

 

Міський голова            Богдан Микульський

17 вересня ми відзначаємо свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф – День рятівника.

У цей святковий день прийміть слова щирої вдячності і поваги за ваш професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Сердечно зичу вам, шановні рятівники, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

Міський голова        Богдан Микульський

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення.Щодня своєю невтомною працею ви примножуєте лісовий фонд, поліпшуючи екологічний стан довкілля. В наш час особливо важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку нашої країни.

Щиро бажаю вам, шановні працівники лісового господарства, нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

Міський голова                    Богдан Микульський

 

Шановні підприємці! У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.

Підприємництво є вагомою складовою економіки. Завдяки підприємцям значною мірою забезпечується наповнення місцевого бюджетів, збільшуються видатки на соціальний захист, освіту, охорону здоров’я, створюються нові робочі місця.

Вітаючи зі святом бажаю підприємцям оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я та мирного неба!

Міський голова    Богдан Микульський

Дорогі діти, шановні педагоги та батьки!

 

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року.
1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

Я впевнений, що з особливим нетерпінням на 1-е вересня чекають першокласники, які цього року будуть навчатися за програмою Нової української школи. Юні друзі! Будьте сміливими, допитливими і наполегливими, адже Ви стаєте частиною великої шкільної родини, нового і славного покоління, яке в майбутньому обов’язково принесе розквіт і благополуччя нашій країні та рідному місту.

Нехай же новий навчальний рік порадує нас усіх значними досягненнями  та здобутками, розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від їхньої праці, а батькам - упевненість в освіченості й щасливій долі своїх дітей.

Міцного здоров'я усім, мирного неба та радості.

Міський голова      Богдан Микульський

Шановні мешканці міста Дубровиці!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави!

Ці знаменні дати розпочали нову сторінку в історії нашої країни, навіки увійшли до її літопису, дали поштовх до національного і культурного відродження. День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю. Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя.

Ми – сильна духом нація, роки випробувань зробили нас витривалими і мудрими, у нас гарні перспективи і  незламне бажання збудувати могутню Українську державу, де  найвищою цінністю будуть права і свободи людини.

Тож творімо разом нову історію єдиної, незалежної України під знаменням рідного жовто-блакитного прапору та з Божим благословенням!

Зі святами!

З Днем Державного Прапора!

З Днем Незалежності!

Міський голова Богдан Микульський