Виконавчий комітет Дубровицької міської ради на підставі розрахунків, поданих перевізником, розробив регуляторний акт – проект рішення виконавчого комітету Дубровицької міської ради«Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Дубровиця» та надає його для розгляду та обговорення   з метою одержання зауважень і пропозицій.

1.      Назва регуляторного акта.

«Про встановлення тарифу наперевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Дубровиця».

2.Стислий зміст проекту.

Встановлення мінімальної вартості проїзду на  автобусних маршрутах загального користування м.Дубровиця.

3.      Спосіб оприлюднення регуляторного акта й аналізу регуляторного впливу.

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на сайті Дубровицької міської ради http://dubrmrada.rv.ua/, розділ – регуляторна політика – проекти регуляторних актів 06.10.2017р. оприлюднено проект рішення з відповідним аналізом регуляторного впливу, звітом про результати відстеження діючого регуляторного акту та розрахунком на послуги з перевезення пасажирів.

4.      Термін і спосіб прийняття зауважень та пропозицій.

З текстом проекту рішення, аналізом його регуляторного впливу, звітом про результати відстеження діючого регуляторного акту та розрахунком на послуги з перевезення пасажирів всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Дубровицької міської ради (кабінет №206).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Дубровицької міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 34100, Рівненська обл., м.Дубровиця, вул.Воробинська, 4 та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Виконавчий комітет Дубровицької міської ради