Відповідно до Правил благоустрою в м.Дубровиця, затверджених рішенням міської ради від 22.06.2012 №535,  власники або користувачі об’єктів, незалежно від форми власності зобов’язані забезпечити належне утримання прилеглої території. Територія біля  будинку,  офісу чи територія біля торгового центру завжди повинна бути охайно доглянутою. Це візитівка кожного об’єкту. З того, як виглядає ззовні будинок чи офіс, на скільки доглянута прилегла територія, складається перше враження у відвідувачів про успішність та добробут господарів.  Але нажаль власники об’єктів   несвоєчасно прибирають свої території та вважають, що за них це повинна зробити комунальна служба.

Тому майстром з благоустрою комунальної служби міста проводиться контроль щодо утримання прилеглих територій  кіосків, магазинів, установ, навчальних закладів, комунальних та приватних підприємств, тощо. Особлива увага приділяється у зимовий період до належного утримання, для запобігання травматизму людей.

В зв’язку з погіршенням погодних умов 08.02.18 був проведений рейд по центральним вулицям міста, власників магазинів та інших торгових об’єктів попередили про необхідність дотримання Правил благоустроою міста.

Тож звертаємося до суб’єктів господарювання  щодо вчасного прибирання снігу та льоду: не слід нехтувати виконанням Правил благоустрою, поважайте себе та жителів міста.

У разі невиконання заходів буде складатися протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладання штрафу на громадян у розмірі від 340 грн. до 1360 грн., а на посадових осіб — від 850грн. до 1700 грн.

Благоустрій міста – це наша спільна місія.

 

Виконавчий комітет міської ради