Чисті прибрані вулиці та прибудинкові території, висаджені дерева і квіти – це той мінімальний внесок, який може зробити кожен, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватись життям в ньому.

З 29.03.2018 по 31.05.2018 у місті проходять заходи з проведення робіт по благоустрою і озелененню міста.

Відповідно до Правил благоустрою м. Дубровиця, затверджених рішенням міської ради від 22.06.2012 № 535 підприємства, установи, організації, приватні підприємці, жителі зобов’язані утримувати в належному стані, чистоті власну та прилеглу території.

Звертаємось до всіх власників та користувачів земельних ділянок, привести їх в належний стан, а також оперативно і своєчасно проводити їх постійне прибирання. Провести весняну обрізку дерев, очистити їх від сухостою та формування естетичного вигляду зелених насаджень.

З метою створення належних умов для забезпечення утримання вулиць міста просимо прибрати будівельні матеріали, які знаходяться за межами власних земельних ділянок для проведення робіт з благоустрою міста, ремонту дорожнього покриття, грейдерування вулиць.

На території міста встановлені урни для побутових відходів, контейнери для пластику, є пункти прийому вторинної сировини.

Інформуємо, що забороняється вивозити до контейнерів для збору ТПВ будівельні матеріали, гілля, листя.

Не забувайте і про упорядкування могил рідних і близьких та не робіть сміттєзвалищ навколо кладовищ, для цього є спеціально відведені місця.

Для дотримання чистоти і порядку в місті необхідно дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості та порядності.

Ми повинні власним прикладом показувати, що чистота і охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й повсякденно.

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне місто для них і для себе, як справжні господарі. Адже, ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок.

Запрошуємо всіх взяти участь у весняному прибиранні міста!