УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р  І Ш Е Н Н Я

 

від    ____________ 2012 року                                                     №

 

Про затвердження Правил

благоустрою міста Дубровиці

 

З метою забезпечення належного санітарного стану та дотримання зовнішнього дизайну міста Дубровиця, визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою міста, спрямованих на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини та удосконалення і приведення у відповідність до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись п. 6 ст.10, ст.34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та п.7 абз.)а ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Правила благоустрою міста Дубровиця  (додаються) за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність у відповідності з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

2. Дія рішення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, що знаходяться в межах міста Дубровиці, а також громадян.

3. Рішення міської ради № 437 від 18.03.2008р. «Про затвердження Правила благоустрою м. Дубровиця» вважати таким, що втратило чинність.

4. Дане рішення набуває чинності з моменту його офіційного оприлюднення шляхом повідомлення в газеті «Дубровицький вісник» та розміщення на  офіційній веб-сторінці Дубровицької міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань охорони навколишнього середовища, благоустрою міста, земельних відносин (Сімаченко В.Г.), з питань бюджету, фінансів, податкової політики та соціально-економічного розвитку міста (Котяш Я.О.), з питань промисловості, будівництва, транспорту і зв’язку (Яременко Ю.А.).

 

        Міський голова                                                    А.Кузьмич      

 

Завантажити правила благоустрою: