×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/dubrmrad/dubrmrada.rv.ua/www/images/2015/deklaracia/karpovuch
JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/dubrmrad/dubrmrada.rv.ua/www/images/2015/deklaracia/prudiyk
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2015/deklaracia/karpovuch
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2015/deklaracia/prudiyk

Міський голова А. Кузьмич підписав розпорядження про скликання сорок другої сесії Дубровицької міської ради шостого скликання. Сесійне засідання відбудеться 6 травня о 15:00 год. в залі засідань Дубровицької міської ради. Постійні депутатські комісії будуть працювати з 5 травня 2015 року. На розгляд сесії виносяться такі питання:

Серед особливо — небезпечних заразних хвороб видне місце належить сказу, невиліковній інфекції багатьох видів тварин і людини. Збудник сказу — вірус — вражає центральну нервову систему, що призводить до порушення дихання і внаслідок цього до смерті.

Вірус виділяється у хворих тварин із слиною, тому зараження найчастіше настає при покусах, а також може відбуватися при ослиненні шкіри, при зніманні шкіри із хворої тварини, її виробленні та інше. Адже у багатьох із нас на шкірі рук є малопомітні або й зовсім непомітні пошкодження, мікротравми, через які і потрапляє вірус.

{gallery}2015/deklaracia/karpovuch{/gallery}

{gallery}2015/deklaracia/prudiyk{/gallery}

p

Виконавчий комітет Дубровицької міської ради повідомляє, що відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 31.03.2015 року №652/0/205-15/57 щодо соціального захисту сімей з дітьми, які є внутрішньо переміщеними особами та з метою оперативного реагування на порушення прав дітей, просимо  звертатися на гарячу лінію,  яка функціонує на базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда - Україна» (0800 500225 та короткий 386).

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення Дубровицької райдержадміністрації щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

    Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з персональним комп’ютером.

 

15.04.2015р., 20.04.2015р., 21.04.2015р., 22.04.2015р., 23.04.2015р., 24.04.2015р. не буде світла з 8:00 до 17:00 по вул. Артеменка у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.